aktualizacja 

Ogórek padła ofiarą podstępnego oszusta. Pracownica TVP Info bije na alarm

54

Magdalena Ogórek w mediach społecznościowych zwykle dzieli się z fanami zdjęciami zza kulis pracy w TVP i selfie. Jednak teraz na jej Instagramie pojawiło się ostrzeżenie. Okazuje się, że oszust bezprawnie wykorzystał jej wizerunek.

Ogórek padła ofiarą podstępnego oszusta. Pracownica TVP Info bije na alarm
Magdalena Ogórek znów padła ofiarą oszustów (Kapif)

W latach 2008-2010 Magdalena Ogórek pracowała w klubie poselskim SLD. Była też współpracowniczką Grzegorza Napieralskiego, za rządów Sojuszu pracowała w ministerstwach i kancelarii prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.


W 2015 r. z poparciem SLD wystartowała w wyborach prezydenckich, a rok później znalazła zatrudnienie w TVP pod rządami Jacka Kurskiego. Od tamtego czasu jest twarzą TVP Info, gdzie dziś prowadzi takie programy jak "Plan dnia" czy "W tyle wizji". Do grudnia 2019 r. Ogórek partnerowała też Jarosławowi Jakimowiczowi w "W Kontrze".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: W TVP Info aż zamilkli. "Coś obrzydliwego"


Magdalena Ogórek jest więc osobą rozpoznawalną. A jak wiadomo, sława ma też swoje cienie, co prowadząca TVP Info znów odczuła na własnej skórze.


Okazuje się, że ktoś powtórnie bezprawnie wykorzystał jej wizerunek do firmowania przekrętu. To niestety dość częsta praktyka, o czym przekonały się już m.in. Martyna Wojciechowska czy Dorota Szelągowska.

Ogórek opublikowała na InstaStories grafikę ze swoją podobizną. Dołączono do niej następujący komunikat:

"Projekt inwestycyjny z gwarancją zysku. 48 000 zł zysku w pierwszym miesiącu. Liczba miejsc jest ograniczona".

Magdalena Ogórek zamieściła też odezwę do swoich obserwatorów. Dając jednoznacznie do zrozumienia, że to nie pierwszy raz.

"Kolejny raz, wprawdzie już w zupełnej bezsilności, przestrzegam państwa, by nie nabierać się na kolejne oszustwa" - pisze prowadząca "Planu dnia".
Autor: GAK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić