Posłanka przyszła do TVP ze zdjęciem. Czekała na odpowiedni moment

118

W programie "Minęła 20" na antenie TVP Info często dochodzi do słownych przepychanek polityków różnych opcji. Ostatnio jednak posłanka KO wiedziała, co ją czeka i była gotowa na atak Janusza Kowalskiego. Kiedy ten jej zarzucił, że "bzdury opowiada", ona wyciągnęła wymowne zdjęcie.

Posłanka przyszła do TVP ze zdjęciem. Czekała na odpowiedni moment
Posłanka KO czekała na wzmiankę o Tusku (TVP VOD)

W rzeczonym odcinku "Minęła 20" do studia TVP Info zaproszono Martę Wcisło (PO-KO), Wandę Nowicka (Nowa Lewica), Jarosława Sachajko (Kukiz'15), Krzysztofa Mroza (PiS) i Janusza Kowalskiego (SP). Kowalski z partii Zbigniewa Ziobry jest stałym bywalcem debat w TVP Info. I nierzadko dochodzi tam do kłótni z jego udziałem. Kowalski wielokrotnie zmieniał barwy polityczne i zanim dołączył do ministra sprawiedliwości, był zarówno w PiS jak i PO.

Pan jest teraz w partii rządzącej, tak? Bo PO nie dała panu spółek Skarbu Państwa. W ilu spółkach Skarbu Państwa pan zasiadał w 2019 r.? W dwóch czy trzech? Ile pan zarobił? 450 tysięcy za jeden rok? - zaatakowała w pewnym momencie Wcisło.

Posłanka KO zarzucała Kowalskiemu, że jest w rządowej koalicji, bo "to mu się dzisiaj opłaca". Poseł Solidarnej Polski nie pozostał jej dłużny.

A kiedy pokażecie majątek Donalda Tuska? Ile zarobił w Brukseli za to, że zdradził interesy Polski - dopytywał Kowalski. I właśnie na ten moment czekała posłanka KO.

Wcisło drwiła z Kowalskiego, że Kowalski słynie z atakowania Tuska i jak nie powie sto razy jego nazwiska, to się pewnie rozchoruje. "Nie chodził pan z kwiatami do Donalda Tuska?" - zapytała na koniec Wcisło.

Kowalski tylko się obruszył i rzucił, że "pani bzdury opowiada". W tym momencie Wcisło wyciągnęła kartkę z wydrukowanym zdjęciem, na którym widać Janusza Kowalskiego jako młodego działacza (lata 2005-2006) PO z bukietem kwiatów i Donaldem Tuskiem u boku. Kowalski odparował, że te kwiaty były dla niego, a nie dla Tuska.

Wcisło machnęła tylko na to ręką i zacytowała wpis szefa Platformy z marca 2022 r., który odniósł się do tego zdjęcia z Januszem Kowalskim słowami: "Kwiaty przynosił i o zdjęcie prosił".

Zobacz także: Gwiazdy Jacka Kurskiego. Wylansował kilka nazwisk
Autor: PSK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić