Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Basia Żelazko
Basia Żelazko
|

W sieci pojawiło się wideo sprzed 6 lat. "Tak, to naprawdę jest materiał TVP"

25
Podziel się

Bez nagonki, bez mowy nienawiści, bez poniżania mniejszości seksualnych. Trudno uwierzyć, że taki materiał pojawił się w TVP. Stało się tak jedno na kilka miesięcy przed wygraną PiS w wyborach.

W sieci pojawiło się wideo sprzed 6 lat. "Tak, to naprawdę jest materiał TVP"
Jedną z twarzy TVP i TVP Info jest dziś Danuta Holecka
bEDRdlLV

- Mniejszości seksualne w Polsce powoli przekonują społeczeństwo do swoich racji, ale ciągle mamy problem z tolerancją wobec innych, niektórym przeszkadzają odmienne poglądy polityczne, kolor skóry... - takie słowa padły w przygotowanym przez Konrada Węża materiale o Paradzie równości, który ukazał się w czerwcu 2015 roku w programie informacyjnym kanału TVP Info.

Nagonka w mediach publicznych

Dziś taka narracja w publicznej telewizji byłaby nie do pomyślenia. Społeczność LGBT w Polsce traktowana jest przez TVP jak straszak. "Seksualizacja dzieci" i "ideologia gender" mają być według nadawcy publicznego głównymi zagrożeniami dla "polskiej rodziny".

bEDRdlLX

Internauci na popularnym serwisie Wykop wskazują, że takie są skutki upolitycznienia publicznych mediów. Konrad Wąż do dziś jest pracownikiem mediów publicznych. Jest autorem kilku głośnych materiałów, jak ten, w którym padło: "Kto się przezywa, ten sam się tak nazywa".

bEDRdlMd
Zobacz także: "Bal" Netfliksa. Meryl Streep cieszy się, że film trafił do Polski
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDRdlMy
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(25)
ździś
2 miesiące temu
Żeby było jasne nie popieram pisu.Nigdy nie próbowałem demonstrować swojej przynależności seksualnej bo uważam że to jest moja sprawa.Jak dwóch facetów się kocha to też ich sprawa,jeśli nikt przez to nie cierpi, ale jak tak w pełni uznać ich skłonności za normalne to trzeba by też uznać za normalne też skłonności uważane jako pedofilia.
Ddd
2 miesiące temu
Bo jarek nie może to i innym zabrania
Aaaaaa
2 miesiące temu
Dlaczego tak rządzących interesuje kto z kim spi ,z kim współżyje ,to jest prywatna sprawa każdego dorosłego człowieka i nikomu nic do tego ,dużo lepiej byłoby gdyby zajęli się prawdziwymi i ważnymi sprawami.
bEDRdlMz
przeciwnik
2 miesiące temu
w naszym kraju ma byc ponoc demokracja.konstytucja ktora mowi o trojpodziale wladzy czyli ustawodawcza-parlament,wykonawcza-rzad i sady,nieformalna wladza niezalezne media.co mamy wladza ustawodawcza=pis,wladza wykonawcza=pis,sady=pis,teraz chca odebrac tvn czyli niezalezne media to wszystko bylo juz w komunie.tvp istnialo juz w komunie i nic sie nie zmienilo wtedy tylko bylo chwalenie sie tak jak teraz.ppan prezes ma 72lata wyksztalcil sie za komuny,wie jak ludzi omotac
Padres
2 miesiące temu
Jakoś nie widzę różnicy, tylko występujący są mniej wulgarni. Mogli wtedy demonstrować i mogą nadal to robić. Nikt nie zabrania.
Taaak ale
2 miesiące temu
od tamtego czasu eLGieBeTy, POdjudzane przez Międzynarodówkę Satanistyczną, niezwykle zhardzialy, stały się agresywne, butne, niemożebnie roszczeniowe i w ogóle nieznośne.
gra
2 miesiące temu
"Przecież te wybory są po to , żeby nie zadawać takich pytań" Powiedział Rafcio Czask podczas kampanii wyborczej, na pytanie TVP w sprawie kolejnej awarii oczyszczalni Czajka. Dzielni redaktorzy TVN własną piersią bronią przed niewygodnymi pytaniami np. do Donalda T. Dlatego działacze PO zbierają podpisy pod likwidacją TVP info. Teraz mamy pluralizm kto chce ogląda TVN a inny TVP, pytanie komu to przeszkadza !! W TVP reagują na atak ideologii LGBT, za którą stoją wpływowe lobby posiadające miliardy dolarów.
Hvc
2 miesiące temu
Nie ma dnia bez krytki tvp, jednego, zalosne proby manipulacji...
Buba
2 miesiące temu
Europa srodkowo wsch i bliżej na do ROSJI jeszcze trochę.
marek
2 miesiące temu
WRACAMY DO CZASÓW KOMUNY JESZCZE TROCHĘ I BĘDĄ NAM ZABIERAĆ MIESZKANIA A DZIELNICOWY BEDZIE DO WAS WCHODZIŁ DO DOMU JAK DO SIEBIE BEZ PUKANIA I PYTAŁ CO SŁYCHAĆ.
emerytka
2 miesiące temu
p,prezes wie co robi teraz musi zlikwidowac tvn to dopiero poszczuja nas jeden na drugiego polaka.bedzie strach wyjsc z domu po likwidacji mediow niezaleznych.
ErykX
2 miesiące temu
Nie widzę tu nic dziwnego poza lewacką manipulacją słowem pisanym. Fakt, że odnieśli się do potrzeby czystej tolerancji, o jaką tylko lgbt przecież rzekomo walczy, nie oznacza, że wyrazili jednocześnie zgodę na publiczną promocję dewiacji, niszczenie kultury i obyczajowości, czy pseudonaukowe teorie zagrażające normalnemu rozwojowi poznawczemu i moralnemu naszych dzieci.
Fred
2 miesiące temu
Pamiętam te haniebne czasy rządów tołdiego podnóżka tuska żaden dziennikarz. Nie śmiał zadać niewygodnego pytania metody prosto od faszystów
bEDRdlMr
Maly
2 miesiące temu
Znam osobiście parę gejów są super ludźmi zawsze pomocni i Przyjazmie nastawieni do wszystkich są para od 15 lat
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić