Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Kamil Dachnij
|

Zadrwił z gwiazd-rolników. Dostało się m.in. Pudzianowi

3
Podziel się

Łukasz Sędrowski to postać, która jest dobrze znana fanom show "Rolnik szuka żony". Mężczyzna uderzył ostatnio w kilka gwiazd, które chwalą się pracą na roli.

Zadrwił z gwiazd-rolników. Dostało się m.in. Pudzianowi
Łukasz Sędrowski nie ma najlepszego zdania o Pudzianowskim (fot. Instagram)
bELfxNVh

Łukasz Sędrowski wystąpił w piątej edycji "Rolnik szuka żony", którą wyemitowano w 2018 r. Szybko zapracował sobie na miano jednego z najbarwniejszych uczestników. Po zakończeniu programu robił wszystko, by podtrzymać zainteresowanie swoją osobą. Kiedy tylko ma okazję, wypowiada się na każdy temat w "Pytaniu na śniadanie".

Rolnik jest też rzecz jasna aktywny na Instagramie. Ostatnio postanowił się odnieść do artykułu zamieszczonego na portalu Tygodnik Poranik Rolniczy. Wymieniono w nim osoby z polskiego show-biznesu, które posiadają działki rolne. Pojawiły się takie nazwiska jak Janusz Rewiński (pamiętny Siara z "Kilera"), Michał Żebrowski oraz Mariusz Pudzianowski.

bELfxNVj

Rewiński jest właścicielem m.in. 12 hektarów, lasu i łąk, Żebrowski kilku hektarów na Podhalu, a "Pudzian" posiada gospodarstwo rolne i sad. To zupełnie nie przekonało uczestnika "Rolnik szuka żony", który żadnego z nich nie uznaje za prawdziwego rolnika. W ramach potwierdzenia swojej opinii na ich temat, ułożył na InstaStory szyderczą rymowankę:

"Mam 100 hektary i ciągnik stary, biere dopłaty i jestem bogaty".
bELfxNVp

Sędrowski pracuje na roli od 2011 r., więc na długo przed swoim zaistnieniem w mediach. Gospodarstwo przejął po mamie. Prezent zmotywował go do jak najszybszego ukończenia zootechniki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELfxNVK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
Rolnik
8 miesięcy temu
Pan Łukasz słusznie opisał obecną sytuację w Polsce w rolnictwie
gość
8 miesięcy temu
wszystko po linni (wiadomej) byleby sie przypodobać . 2 pieczenie (upiekł) w jednym!!
Fred
8 miesięcy temu
Kiedyś rolnik miał parcie na baby, dziś na szkło. Ot cywilizacja przyszła pod strzechy.
bELfxNVL
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić