BOB| 

Zygmunt Malanowicz miał romans z polską aktorką. Dopiero po latach wyjawił prawdę

13

Polskie kino straciło kolejną wielką postać, w wieku 83 lat zmarł Zygmunt Malanowicz. Niewiele osób wie, że przed laty miał romans z polską pięknością. O ich płomiennej relacji fani dowiedzieli się po latach.

Zygmunt Malanowicz miał romans z polską aktorką. Dopiero po latach wyjawił prawdę
Zygmunt Malanowicz miał romans z gwiazdą kina (PAP, Marcin Obara)

Tragiczne wieści pojawiły się w poniedziałek 5 kwietnia. Nowy Teatr w Warszawie poinformował, że nie żyje Zygmunt Malanowicz. Niebawem miał grać Odysa w nowym spektaklu. Zmarł w wieku 83 lat, a przyczyna śmierci na razie nie została ujawniona.

Zygmunt Malanowicz przyznał się do romansu

Największą popularność zapewniła mu rola "Chłopaka" w filmie Romana Polańskiego "Nóż w wodzie". Dostawał także role u Andrzeja Wajdy. Do samego końca był aktywny zawodowo. Ostatnio był związany z Nowym Teatrem, a także dostawał niewielkie role w filmach i serialach.

Malanowicz w trakcie aktorskiej kariery prowadził barwne życie. Przez lata ukrywał, że miał romans z gwiazdą polskiego kina. Dopiero w 2017 roku w "Rewii" przyznał, że łączyły go bardzo bliskie relacje z Małgorzatą Potocką.

- To prawda. Nasz romans zrodził się w Petersburgu podczas realizacji filmu "Jarosław Dąbrowski" (aktor zagrał w nim główną rolę). Były białe noce, bar czynny do drugiej nad ranem, trudno było zasnąć, więc w nim przesiadywaliśmy, czuło się światło, które na nas oddziaływało... - zdradził.

Aktor ujawnił, że w Potockiej pociągała go jej otwartość na świat, ciekawość życia oraz szczerość. Co ciekawe, były także plotki, że miał romans z Małgorzatą Braunek.

- To akurat bzdura. Prywatnie bardzo się lubiliśmy. Uwielbialiśmy żartować przed zdjęciami, ale nigdy nie mieliśmy romansu - wyjaśnił Malanowski. w Rewii.
Zobacz także: Krzysztof Krawczyk nie żyje. Szymon Hołownia bezlitośnie o wpisie Andrzeja Dudy
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić