Każdy by się wkurzył. To szczyt chamstwa

Kamil Karnowski

1 z 7Chyba nie ma nic gorszego

Obraz
© imgur.com

Bagaż tez musi wygodnie jeździć. Pewnie każdy z nas spotkał się z taką sytuacją. Jak widać, ten pan bardzo rozgościł się w autobusie i zajął aż 4 miejsca. Najgorsze jest to, że takich ludzi nie brakuje. Zobaczcie sami.

2 z 7Zastawieni

Obraz
© imgur.com

Brawo! Nie dość, że zastawił dwa auta jednocześnie, to jeszcze nie skorzystał z wolnego miejsca.

3 z 7Pusta rolka wymieniona

Obraz
© imgur.com

No tak... bo po co wyrzucać?

4 z 7Dostawa w kilkanaście minut

Obraz
© imgur.com

W końcu przyjechała. To nic, że kierowca upuścił ją kilkanaście razy.

5 z 7Wszystko na miejscu

Obraz
© imgur.com

"Zrobię, jak mi będzie wygodnie".

6 z 7"AJ PAD"

Obraz
© imgur.com

Czyta się tak samo, to po co przepłacać?

7 z 7Będzie na powitanie

Obraz
© imgur.com

Nie będzie zadowolony, gdy się obudzi.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Wybrane dla Ciebie