aktualizacja 

Kupili zamknięty sejf na aukcji. Zawartość ich zszokowała

163
1/8

Odważna inwestycja

Odważna inwestycja
(Youtube.com)
0
0

Gwiazdy Youtube'a Tom Stanniland i jego dziewczyna Moon są znani ze swoich szalonych pomysłów. W ich nagraniach Tom często podejmuje 24-godzinne wyzwania, takie jak pakowanie samego siebie do pudła i wysyłanie paczki pocztą do odległego miasta w Wielkiej Brytanii. Tym razem para poszła o krok dalej. Tom i Moon kupili na aukcji stary sejf. Zainwestowali 1500 funtów (ok. 7300 zł) tylko po to, by przekonać się, co jest w środku. Inwestycja zdecydowanie się opłaciła.

2/8

Włamanie do sejfu

0
0

Nagranie pokazuje, jak para przewozi sejf w bezpieczne miejsce, a następnie próbuje się do niego włamać, używając do tego coraz bardziej wymyślnych narzędzi. W końcu się udało.

3/8

Mały sukces

0
0

Po długich staraniach youtuberowi udaje się wyciąć niewielki otwór w grubej metalowej ścianie sejfu. Dzięki niemu będzie w stanie zajrzeć do środka i wydobyć cenną zawartość.

4/8

Dokumenty i obce nominały

0
0

Tom sięga ręką do środka i wyjmuje najpierw pęk dokumentów, listów i zagranicznych banknotów. Jednak dopiero po chwili jego radość sięgnie zenitu.

5/8

Pierścionek zaręczynowy

0
0

Następny w kolejności był niepozorny woreczek, z którego youtuber wyciąga pierścionek zaręczynowy. To jednak nie wszystkie "skarby" z zamkniętego sejfu.

6/8

Najlepsze na koniec

0
0

Największy skarb leżał na samym dnie sejfu. Moon nie mogła powstrzymać się od okrzyków zachwytu, gdy okazało się, że właśnie wzbogaciła się o ogromny diament i kilka sztabek złota.

7/8

Lekkie sztabki złota

0
0

Internauci podeszli jednak sceptycznie do rzekomych odkryć gwiazd Youtube'a. "Sztabki złota powinny być znacznie większe" - napisał jeden. "Diament wygląda na sztuczny" - dodał inny. "Nie da się podnieść sztabki złota" - czytamy w kolejnym komentarzu.
Twórcy filmu twierdzą jednak, że nie była to "ustawka".

8/8

Sukces nagrania

Zobacz także: Sukces nagrania
0
0
Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić