Jan Muller| 

Ojciec ofiary rzucił w sądzie dwa granaty. Proces się przeciągał

213
1/6

Atak na oskarżonych

Atak na oskarżonych
(Національна поліція - Дніпропетровська область)
0
0

Mężczyzna zdetonował dwa granaty w sądzie w Nikipolu na Ukrainie, donosi tsn.ua. Policja regionu Dnietropietrowska ujawniła zdjęcia z wnętrza sali, na której toczył się proces trzech mężczyzn oskarżonych o zabójstwo dwóch ludzi w lutym 2016 roku. Granaty rzucił tata jednego z zabitych.

2/6

Wiele ofiar

0
0

Wybuch w sądzie nastąpił o godz. 11.30. Eksplodowały oba granaty. Na miejscu zginął rzucający je mężczyzna i jeszcze jedna osoba. 10 dalszych zostało rannych, w tym wszyscy trzej oskarżeni. Wszyscy ranni trafili do szpitala, nie wiadomo jak rozległe są ich obrażenia.

3/6

Powód ataku

0
0

Wśród rannych są oficerowie służby więziennej konwojujący oskarżonych. Nie ma oficjalnego wyjaśnienia, dlaczego mężczyzna rzucił ładunki wybuchowe w sądzie. Tłumaczyć mężczyznę próbuje serwis Espresso TV. Ponoć człowiek ten czuł, że w przeciągającym się procesie oskarżeni mogą nie usłyszeć sprawiedliwego, w jego opinii, wyroku.

4/6

Proces

0
0

Proces toczył się od wielu miesięcy. Posiedzenie 30 listopada było kolejnym odroczonym, a i ono się nie odbyło. Z powodu braku adwokata oskarżonych na sali sądowej sędzia zdecydował o ponownym przełożeniu terminu rozprawy.

5/6

Ostatni moment

0
0

Ojciec jednej z ofiar rzucił granaty w chwili, gdy strażnicy zakuwali oskarżonych i przygotowywali ich do wyjścia. Nie wiadomo dokładnie, jak przebiegały wydarzenia po wyjęciu zawleczek.

6/6

Zabójstwo

0
0
Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić