12-latka aresztowana za zadźganie młodszego brata: "lepiej się k...a módl"

55

Rodzinny dramat rozegrał się w miejscowości Tulsa w stanie Oklahoma. 12-latka została aresztowana po tym, jak dźgnęła młodszego o trzy lata brata w klatkę piersiową. Gdy funkcjonariusze policji przybyli na miejsce tragedii, nastolatka była w histerii.

12-latka aresztowana za zadźganie młodszego brata: "lepiej się k...a módl"
April Lyda spała, podczas gdy między jej dziećmi rozgrywał się prawdziwy dramat (GoFundMe)

Jak informuje brytyjski portal Daily Mail, 12-latka zaatakowała 9-latka, kiedy chłopiec spał. Atak na chłopca odbył się w późnych godzinach nocnych. Dzieci pozostawały pod opieką matki, którą obudziły dopiero krzyki przerażonej swoim czynem córki.

Nastolatka dźgnęła nożem młodszego brata. Dlaczego?

Jednym z powodów, dla których zdarzenie odbiło się tak szerokim echem w mediach, był fakt, że do sieci trafiło nagranie z policyjnej interwencji. Funkcjonariuszowi udało się uchwycić zarówno moment, gdy 12-latka ujawnia kierujące nią motywy, jak i rozpacz matki obojga dzieci.

12-latka gorączkowo przepraszała zarówno swoją matkę, jak i funkcjonariuszy policji. Dziewczyna nie kryła przerażenia wizją, że spędzi resztę życia w więzieniu. Zaklinała się, że nie ma pojęcia, dlaczego zaatakowała młodszego brata – zrzucała nawet odpowiedzialność na siły "demoniczne".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Jak policja szuka zwłok? Istnieją różne metody
Bardzo przepraszam, proszę! Naprawdę nie chciałam, żeby wydarzyło się coś podobnego! Spędzę resztę życia w więzieniu... Tak mi przykro! Tak mi przykro! Nie wiem, co się k...a stało! (...) To było jakieś demoniczne g...o! – rozpaczała 12-latka, której dane ze względu na wiek nie zostały podaje do wiadomości publicznej (New York Post).

Za 12-latką biegła jej matka, April Lyda. Kobieta nie kryła wściekłości na starsze dziecko, żądając, aby modliło się za przeżycie brata. Sama domniemana oprawczyni 9-latka przyznała, że już po wszystkim wyrzuciła nóż za okno. Jak się jednak okazało, wcześniej zdążyła dokonać samookaleczenia, tknąć własne ramiona.

W jego klatce piersiowej są rany kłute. Mogłabyś go zabić! Lepiej módl się, żeby on, k...a, przeżył! – krzyczała April Lyda (New York Post).

Ostatecznie lekarzom nie udało się uratować życia napadniętego dziecka. 9-latek zmarł kilka godzin od ataku.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić