Aldona Brauła
Aldona Brauła| 
aktualizacja 

14-latek zagryziony przez owczarka niemieckiego. Pies przyjechał z Polski

320

14-latek z Battle Lake w Minnesocie został zagryziony przez owczarka niemieckiego sześć miesięcy po tym, jak pies trafił do rodziny. Owczarek został przywieziony z Polski.

14-latek zagryziony przez owczarka niemieckiego. Pies przyjechał z Polski
(Pixabay)

Dion Bush został zagryziony na śmierć przez trzyletniego owczarka niemieckiego. Do zdarzenia doszło w wiejskiej posiadłości w pobliżu miasta Battle Lake w stanie Minnesota w USA.

14-latek zginął 10 grudnia około godziny 15:00. Jego rodzina hodowała psy i nastolatek wyszedł na zewnątrz, aby zająć się zwierzętami. To właśnie wtedy doszło do tragedii. Ciało chłopca znaleziono na podwórku.

Na miejsce przyjechała policja, która zajęła się "wyjątkowo agresywnym" psem. Wkrótce później zwierzak został uśpiony ze względu na bezpieczeństwo publiczne.

Zobacz także: Kot się zdenerwował. Zabawne nagranie właścicielki

Pies przyleciał z Polski pół roku temu na zamówienie Jennifer Bush – matki 14-latka. Jennifer od dłuższego czasu hoduje psy, jednak policja nie ma danych o zarejestrowanej działalności.

Nadal próbujemy ustalić, co sprawiło, że pies to zrobił. Nie mamy danych, by [Jennifer Bush] uzyskała licencję komercyjnego hodowcy psów i kotów - powiedział rzecznik zarządu Board of Animal Health Michael Crusan.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić