aktualizacja 

Poznań. Pies zaatakował szczeniaka. A jego właściciel kobietę

43

Skandal w Poznaniu. Kobieta spacerowała ze swoim psem w parku Cytadela. Nagle na jej szczeniaka rzucił się groźny pies. Kiedy kobieta zwróciła uwagę właścicielowi, że spuszcza ze smyczy agresywnego psa ten uderzył ją z całej siły w twarz.

Poznań. Pies zaatakował szczeniaka. A jego właściciel kobietę
Kobieta została pobita w parku Cytadela w Poznaniu. (Facebook)

Skandaliczne zachowanie mężczyzny w parku Cytadela w Poznaniu. W niedzielę po południu w mediach społecznościowych pojawił się apel pobitej kobiety.

Proszę o pomoc! Zostałam pobita. Czy ktoś rozpoznaje faceta za zdjęcia? Właściciel 2 psów typu stafford/pitbull/amstaf w towarzystwie młodej kobiety - pisze poszkodowana w mediach społecznościowych.

Właścicielka 5-miesięcznego psa spacerowała po parku, kiedy nagle dużo większy i groźniejszy pies zaatakował jej pupila. Kiedy ta zwróciła uwagę właścicielowi psa, że spuszcza ze smyczy agresywnego psa dostała z całej siły w twarz. Poszkodowana straciła przytomność.

Był spuszczony ze smyczy i bez kagańca. O mało jej nie zagryzł. Na szczęście udało mi się szybko zareagować i odciągnęłam tego psa od mojego szczeniaka. Oczywiście nakrzyczałam na właściciela, że spuszcza ze smyczy agresywnego psa i za to mi się oberwało. Uderzył mnie z całej siły w twarz, upadłam na ziemię, chwilowo straciłam przytomność. Facet uciekł. Świadkom udało się zrobić jedynie takie zdjęcia - napisała pobita kobieta.

Kilka godzin po zamieszczeniu w sieci zdjęć, zaktualizowano informację i poinformowano, że sprawcę udało się namierzyć. Pokrzywdzona ma złożyć na policji zawiadomienie w tej sprawie.

Sprawca odnaleziony. Jutro idę na komisariat. Serdecznie dziękuję. Moc internetu jest wielka - poinformowała kobieta.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: 3-latka walczy o życie. Pobiła ją nania
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić