Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek | 
aktualizacja 

Pies leżał pod blokiem. Wstrząsające ustalenia Ekostraży z Wrocławia

165

Dramat rozegrał się we Wrocławiu przy ul. Wesołej. Pod blokiem został znaleziony wyjący z bólu pies z połamanymi łapkami. To, czego dowiedzieli się wolontariusze z Ekostraży, przechodzi ludzkie pojęcie.

Pies leżał pod blokiem. Wstrząsające ustalenia Ekostraży z Wrocławia
Pies wyrzucony przez okno we Wrocławiu. Wył z bólu (Ekostraż, Facebook)

Wrocław. Pies wyrzucony przez okno

Ekostraż poinformowała na Facebooku o psie, który w tragicznym stanie leżał pod blokiem na wrocławskim Gaju. Prawdopodobnie został wyrzucony przez okno z mieszkania na 3. piętrze.

Takiego psiaka ratujemy. Wypadł albo - jak twierdzą niektórzy - został wyrzucony z 3. piętra na ulicy Wesołej we Wrocławiu - napisała Ekostraż.

Wrocław. Pies wył z bólu. Miał połamane obie łapki

Psa znaleziono w bardzo złym stanie. Zwierzę okropnie cierpiało.

Leżał pod blokiem i zawodził z bólu. Nie mógł wstać, bo ma całkowicie połamane obie przednie łapki. Jedyna pozycja bez bólu dla niego to leżenie lub stanie na tylnych łapkach - piszą ekostrażnicy w mediach społecznościowych.

Ekostraż walczy o zdrowie psa. Będzie żył, ale nadal jest w ciężkim stanie. Czeka go operacja chirurgiczna, jedno ze złamań ma charakter otwarty.

"We Wrocławiu zamieszkał zwyrodnialec"

Początkowo nikt z mieszkańców bloku, pod którym znaleziono psa, nie przyznawał się do niego. W końcu wrocławskiej policji udało się dotrzeć do osoby, do której należało zwierzę.

Pies nie wypadł z okna sam - został przez nie wyrzucony. Okazało się, że na ulicy Wesołej 22 we Wrocławiu zamieszkał zwyrodnialec. Został już zatrzymany przez wrocławską policję - podaje Ekostraż na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Wyniki Lotto 11.02.2025 – losowania Lotto, Lotto Plus, Euro Jackpot, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
Lecieli z Warszawy do ZEA. Boeing 737 nagle zmienił kurs. Kod "7700"
Nie żyje Elena Delle Piane. Była uwięziona w ciele dziecka
Przodują w statystykach. Dochodzi tam najczęściej do wypadków
Walka kierowców o pas na ulicy. Nagranie z Warszawy. "Frustrat z opla"
Taki klimat w Barcelonie. Yamal z Lewandowskim nagrani na ławce
Dzięki Puchaczowi mógł zostać bogaty. Zabrakło jednego ruchu
Nie zapewnili wsparcia psychologicznego. Matka podjęła dramatyczną decyzję
Miał 13 promili. Nie przeżył. Toksykolog: "Tylko jedno wytłumaczenie"
Dodaj do smalcu. Będzie kremowy i idealnie biały
Śnieżny Księżyc w lutym. Kiedy obserwować i co przyniesie?
Kiedy wysiewać seler? Ten termin jest kluczowy
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić