15-latek i kabel USB. Chłopak najadł się wstydu u lekarza. Zdjęcie

223

Niebezpieczny eksperyment 15-latka mógł doprowadzić do tragedii. Zawstydzony nastolatek trafił do szpitala, ale dopiero gdy jego matka wyszła z gabinetu, przyznał się lekarzom, do czego użył kabla USB.

15-latek i kabel USB. Chłopak najadł się wstydu u lekarza. Zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne. (Getty Images)

Pewien nastolatek z Wielkiej Brytanii próbował zmierzyć długość swojego członka. 15-latek użył do tego kabla USB. Niestety przewód utknął w cewce moczowej chłopca.

Młody Brytyjczyk próbował wyciągnąć kabel jednak bezskutecznie. Jakimś cudem w środku zawiązał się supeł. Kiedy nastolatek zaczął sikać krwią, mama natychmiast zabrała 15-latka do szpitala.

Medycy z University College Hospital w Londynie odkryli, że z końca jego członka wystaje kabel USB. Gdy matka chłopca wyszła z gabinetu, nastolatek przyznał się lekarzom, że chciał zaspokoić swoją ciekawość seksualną i włożył kabel "aby zmierzyć długość swojego penisa".

Zdjęcie rentgenowskie wykazało, że przypadek jest bardzo poważny. Chirurdzy musieli przeprowadzić zabieg, ​​aby wyciągnąć przewód z ciała chłopca. Specjaliści nacięli jeden z mięśni w okolicach spojenia łonowego i w ten sposób dostali się do supła.

Dwa tygodnie po operacji nastolatek stawił się w szpitalu na wizycie kontrolnej. Na szczęście badania nie wykazały żadnych trwałych uszkodzeń. Lekarze zalecili jednak stałą obserwację.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Małe zainteresowanie lekcjami religii? Dyrektorka szkoły odpowiada. „Widać to wyraźnie”
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić