Angelika Karpińska| 
aktualizacja 

21-latka popełniła "ostateczny błąd". Rodzina zrozpaczona

100

Ciało 21-letniej Brytyjki znaleziono w łazience w jej domu w Wolverhampton. Śledztwo wykazało, że dziewczyna zmarła po tym, jak po raz pierwszy zażyła "znaczną ilość" ectasy. Zrozpaczeni rodzice powiedzieli, że ich córka popełniła "ostateczny błąd".

21-latka popełniła "ostateczny błąd". Rodzina zrozpaczona
21-latka zmarła w wyniku przedawkowania (Facebook)

Ciało Kirstie Smith znaleziono w łazience w domu, w którym mieszkała ze swoim chłopakiem. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną jej śmierci jest zatrucie MDMA. 21-latka zażyła tę substancję po raz pierwszy.

W organizmie dziewczyny stwierdzono również inne narkotyki, m.in. LSD, kokainę i ketaminę. Nie było jednak dowodów na to, by 21-latka od dawna zażywała substancje psychoaktywne.

Kirstie Smith pracowała jako doradca ds. kredytów hipotecznych. Zrozpaczona rodzina twierdzi, że nie miała pojęcia o tym, że dziewczyna mogła zażywać narkotyki.

To był ogromny szok. W naszych najśmielszych snach nie wyobrażaliśmy sobie, że coś takiego może się wydarzyć - powiedział ojciec dziewczyny.
Była piękną, kochającą córką, siostrą i ciocią, która świetnie sobie radziła w życiu. Dbała o formę i zdrowie. Właśnie kupiła nowy dom i dostała awans w pracy. Byliśmy z niej naprawdę dumni. Nie możemy uwierzyć, że tak się stało - dodała matka.

Zobacz także: Rozbicie laboratorium narkotyków przez CBŚP

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić