o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Natalia Bogucka
|

Malbork. 2-latka pod wpływem narkotyków. Ojciec dziecka zatrzymany

30
Podziel się

Do szpitala w Malborku trafiła 2-letnia dziewczynka z objawami zatrucia środkami odurzającymi. W jej organizmie stwierdzono obecność amfetaminy. Policja zatrzymała 24-letniego ojca dziecka.

Malbork. 24-letni mężczyzna zatrzymany
Malbork. 24-letni mężczyzna zatrzymany (Policja)
bDZolGzV

Do szpitala w Malborku trafiła 2-letnia dziewczynka, która miała objawy zatrucia środkami odurzającymi. Była mocno pobudzona i miała zaczerwienione oczy.

Badania wykazały, że w organizmie dziewczynki są ślady amfetaminy. Policjanci z Malborka ustalili, że 2-latka w ostatnich dniach przebywała pod opieką ojca.

bDZolGzX

Malbork. Ojciec 2-latki zatrzymany

Funkcjonariusze zatrzymali 24-latka. Badania wykazały, że mężczyzna był pod wpływem amfetaminy. Ojciec dziewczynki usłyszał zarzut spowodowania rozstroju zdrowia dziecka. Grozi mu za to do 2 lat więzienia.

Decyzją prokuratora wobec 24-latka zastosowano dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do 2-letniej córki. O sprawie został również poinformowany sąd rodzinny - informuje Komenda Powiatowa Policji w Malborku.

bDZolGAd

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: "Kresy Świata": To raj dla przemytników. Narkotyki płyną tu strumieniami. Władza milczy

bDZolGAy
KOMENTARZE
(30)
gagatek
12 miesięcy temu
To potomkowie zepchniętych na margines przez Balcerowicza podczas reformy PGR-ów,wyprzedaży zakładów.Zrobiono okrutny "manewr" na ludziach,konsekwencje w mentalności będą długo się mścić.
gagatek
12 miesięcy temu
To potomkowie zepchniętych na margines przez Balcerowicza podczas reformy PGR-ów,wyprzedaży zakładów.Zrobiono okrutny "manewr" na ludziach,konsekwencje w mentalności będą długo się mścić.
gagatek
12 miesięcy temu
Ludzi należy karać za głupotę a nie za bycie "pod wpływem".Tylko to was nauczy odpowiedzialności.W tym wypadku kastracja,nie nadaje się na ojca.
bDZolGAz
nieVolak
rok temu
PiSS-owska polityka "milosci blizniego" na kato-modle przyniesie owoce. BARDZO ZGNITE. Zobaczycie.
Grażyna
rok temu
Tak dziećmi opiekują się polscy ojcowie. Albo znajdą je w przydrożnym stawie, albo naćpane, albo napite, albo wykorzystane. Nie dziwcie się, że matki mają pierwszeństwo, ponieważ ta od jego urodzenia nie spuści go z oczu na chwilę. Prawda jest taka, że mężczyźni mają oczy dookoła głowy tylko w dwóch przypadkach - gdy zobaczą cycolinę lub wyskokowy trunek. Wtedy nawet z tyłu głowy będą wszystko widzieć i z opaską na oczach.
Dana
rok temu
Zamiast do roboty to dostaje 500+ i na amfę ma.
Ggu
rok temu
Patologia
Fggh
rok temu
Aby 2 lata? Za zwierzaka można dostać 5 a dziecko to nie człowiek ?
Mario
rok temu
Cóż.. z narkomanami tak bywa. A dwuletnie dziecko wszystko próbuje. Więc nie dziwota, że zjadło narkotyki. Jednak odebranie mu prawa do widywania córki może mieć też inne konsekwencje. Prawie zabiłeś swoje dziecko przez ten nałóg. Porzuć go i żyj dla córki. Ot tak.
Jgfmon
rok temu
Tak z 5lat i kase placic a nie 2 lata
awea
rok temu
moim zdaniem to usiłowanie zabójstwa
Matrix
rok temu
czapa od razu...
Many
rok temu
Wiec na to ida pieniadze podatnikow 500+ i woda i cpanie
bDZolGAr
Q.
rok temu
W tych dzwinych czasach trzeba brać poprawkę na to co się dzieje na świecie, inwigilacja oraz media mogą wszystko przeinaczyć tylko po to żeby odebrać dziecko danej rodzinie oddając je do adopcji np za granicę.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić