aktualizacja 

22-latka odpowiedziała na ogłoszenie z OLX. Przeżyła koszmar

212
Podziel się:

Policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Lublina za gwałt na 22-latce. Mężczyzna podstępem zwabił kobietę zamieszczając ogłoszenie w sprawie pracy hostessy i animatorki dla dzieci. Policja wystosowała specjalny apel w tej sprawie. Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

22-latka odpowiedziała na ogłoszenie z OLX. Przeżyła koszmar
36-latek zgwałcił młodą kobietę. Pokrzywdzonych kobiet może być więcej (Policja)

Do feralnego zdarzenia doszło w ubiegłą środę. Z policją skontaktowała się 22-latka, która oświadczyła, że została zgwałcona w jednym z mieszkań w dzielnicy Wieniawa. Na miejsce od razu skierowano najbliższy patrol. Mundurowi szybko rozpytali pokrzywdzoną 22-latkę i zatrzymali 36-letniego sprawcę przestępstwa, który już czekał na spotkanie z kolejną kobietą.

Jak się okazało, mężczyzna na portalu internetowym OLX zamieścił ogłoszenie dotyczące pracy hostessy i animatorki dla dzieci. Na ofertę odpowiedziała 22-latka, która została zaproszona na rozmowę rekrutacyjną.

Pod wskazanym adresem czekał na nią 36-latek. Mężczyzna zaprowadził pokrzywdzoną do lokalu, gdzie mieli porozmawiać na temat pracy. Tam mieszkaniec Lublina zgwałcił 22-latkę. Kobieta od razu po wyjściu z mieszkania zadzwoniła na policję. Gdy na miejsce przyjechał patrol, pod blokiem czekała już kolejna zainteresowana pracą kobieta.

Mężczyzna usłyszał zarzuty doprowadzenia przemocą pokrzywdzonej do obcowania płciowego. Na wniosek policjantów i prokuratora podejrzany został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Śledczy obecnie zbierają dowody i sprawdzają, czy było to jednorazowe zdarzenie, czy może podejrzany na koncie ma więcej tego typu przestępstw.

Policja apeluje do skrzywdzonych kobiet

Na stronie policji pojawił się apel, że jeżeli ktoś jeszcze padł ofiarą tego przestępstwa lub posiada wiedzę w tej sprawie, proszony jest o kontakt z 4. komisariatem policji w Lublinie przy ulicy Zana 45 telefon: 47 811 48 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

Zobacz także: Adam Glapiński na spotkaniu klubu PiS? Wicerzecznik wyjaśnia
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić