Natalia Bogucka| 

23-letnia Klaudia Sadkowska zaginęła z niemowlęciem

20

Trwają poszukiwania 23-letniej Klaudii Sadkowskiej, która pochodzi z miejscowości Czechowice-Dziedzice (woj. śląskie). Kobieta zaginęła wraz z 10-miesięcznym dzieckiem.

23-letnia Klaudia Sadkowska zaginęła z niemowlęciem
23-letnia Klaudia Sadkowska zaginęła z niemowlęciem (Facebook.com, Zaginieni Cała Polska)

23-letnia Klaudia Sadkowska ostatni raz kontaktowała się z rodziną 8 sierpnia. Jak informuje grupa poszukiwawcza "Zaginieni Cała Polska", jej telefon jest wyłączony.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Zaginęła 23-letnia Klaudia. W domu czeka na nią córka

Kobieta pochodzi z miejscowości Czechowice-Dziedzice na Śląsku. Ostatnio wraz ze swoim partnerem Damianem M. i 10-miesięcznym synkiem Aleksandrem mieszkała w Czechach. W domu rodzinnym czeka na nią 4-letnia córka Oliwia.

Klaudia Sadkowska ma 167 cm wzrostu i waży ok. 50 kg. Ma brązowe oczy i włosy, a jej znaki szczególne to tatuaże - kokardka w okolicy żeber i napis w okolicy pachwiny.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach - Dziedzicach pod numerem telefonu 32 214 88 10 lub numerem alarmowym 112. Anonimowo również na skrzynkę e-mail zaginelazaginal@wp.pl - apeluje grupa Zaginieni Cała Polska.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Zobacz także: Policyjny pościg za motocyklistą. 30-latek teraz stanie przed sądem

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić