Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

28-latek do końca nie wierzył w COVID-19. Właśnie zmarł

117
Podziel się:

Luigi Cossellu zachorował na COVID-19. Mimo że 28-latek czuł się na tyle źle, że trafił do szpitala, wciąż kwestionował istnienie koronawirusa. Chociaż nie był w stanie oddychać, aby udowodnić swoje przekonania, zdjął maskę tlenową. Niedługo później zmarł.

28-latek do końca nie wierzył w COVID-19. Właśnie zmarł
Luigi Cossellu kwestionował istnienie COVID-19, nawet gdy ta choroba zaatakowała jego organizm (Facebook)

Luigi Cossellu został przewieziony do szpitala Santa Maria Goretti w Latinie w środkowych Włoszech. 28-latek nie był jedyną osobą ze swojej rodziny, która zaraziła się koronawirusem – na COVID-19 zachorował również jego 55-letni ojciec.

Twierdził, że koronawirus nie istnieje. Zachorował na COVID-19

28-letni Włoch nie wierzył, że na świecie naprawdę wybuchła pandemia koronawirusa. Cossellu przekonywał, że COVID-19 to wielka mistyfikacja nawet już po przewiezieniu do szpitala. Swoimi poglądami dzielił się m.in. z personelem szpitala.

Wątpliwości Luigiego Cossellu podzielał jego ojciec. Obaj nie zdecydowali się na zaszczepienie przeciw COVID-19. 55-latek był w jeszcze gorszym stanie niż młodszy z mężczyzn – aby podtrzymać pacjenta przy życiu, lekarze podpięli go do respiratora. Z czasem również Luigi zaczął doświadczać problemów z oddychaniem.

Zobacz także: Zobacz też: Paraliż państwa przez Omikron? Lekarz o kontrowersyjnym pomyśle

Ponieważ Luigi Cossellu nie był w stanie oddychać, został przewieziony na oddział intensywnej terapii. Lekarze nałożyli mu również maskę tlenową. 28-latek, mimo że nie dawał rady normalnie funkcjonować, konsekwentnie odmawiał leczenia, a nawet zdjął maskę z twarzy.

Jak podaje Mirror, lekarze ze szpitala Santa Maria Goretti przez cały czas starali się przekonać kłopotliwego pacjenta do podjęcia leczenia. Ostatecznie 28-latek zaczął przestrzegać ich zaleceń, jednak choroba była już na tyle zaawansowana, że Luigi Cossellu zmarł zaledwie pięć dni później.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(117)
Stary
4 miesiące temu
Poczytajcie o VAERS, systemie monitorowania zdarzeń poszczepiennych. W ciągu roku jest tyle zanotowanych NOP-ów co w ciągu 34 lat istnienia systemu i kilkudziesięciu różnych szczepionek. I to pomimo ogromnego oporu szpitali przed dodawaniem wpisów. Niektóre szpitale wrecz zabraniają lekarzom wpisywania przypadków pod groźbą zwolnienia. 18 tyś skutecznie wyeliminowanych z życia, dziesiątki tysięcy poszkodowanych po wylewach, zawałach, zakrzepicach, poronieniach.
Stary
4 miesiące temu
Poczytajcie o VAERS, systemie monitorowania zdarzeń poszczepiennych. W ciągu roku jest tyle zanotowanych NOP-ów co w ciągu 34 lat istnienia systemu i kilkudziesięciu różnych szczepionek. I to pomimo ogromnego oporu szpitali przed dodawaniem wpisów. Niektóre szpitale wrecz zabraniają lekarzom wpisywania przypadków pod groźbą zwolnienia. 18 tyś skutecznie wyeliminowanych z życia, dziesiątki tysięcy poszkodowanych.
Stary
4 miesiące temu
Poczytajcie o VAERS, systemie monitorowania zdarzeń poszczepiennych. W ciągu roku jest tyle zanotowanych NOP-ów co w ciągu 34 lat istnienia systemu i kilkudziesięciu różnych szczepionek,
Xdse
4 miesiące temu
Według tego co tu czytam to wszyscy zaszczepieni nie żyją i to często zaraz po wzięciu szczepionki a ja moja rodzina moi znajomi żyjemy jesteśmy zdrowi żadnych zaburzeń straszne
Klamstwo
4 miesiące temu
Zora tancess umarł po szczepieniu niestety już zapomniany tak jak Krawczyk
Ola
4 miesiące temu
Widać po mojej muzyczne 9 dni po bossterze, zator w lewej nodze plus nadciśnienie brawo 42lata taka zakochana w szczepionkach
Haha
4 miesiące temu
Szczepionkę więc wziął szczepionkę właśnie zmarł po drugiej dawce bo był filiarzem
Realista
4 miesiące temu
Janek spod Wypiz dowa szczepił sie na Covid..miał 19 lat 3 dni po szzcepieniu zmarł nagle.....
1650
4 miesiące temu
Głupota zabija antyszczepionkowców
Czesio
4 miesiące temu
Cieszę się
Stefano
4 miesiące temu
A kiedy komentarze o umierających wyszczepionych ????
ratmed
4 miesiące temu
same kłamstwa
hanys
4 miesiące temu
HMMM.... żyje i nawet katarku od 2 lat nie mam.
Gość
4 miesiące temu
Czekam aż napiszecie o tych co się wyszczepili i zmarli po szprycy lub mają problemy zdrowotne.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić