3-latek wypadł z okna na piątym piętrze. Nagranie mrozi krew w żyłach

40

Przerażające sceny rozegrały się przed jednym z budynków w Nowym Jorku. 3-letni chłopiec wypadł z okna na piątym piętrze. Cudem uszedł z wypadku cało.

3-latek wypadł z okna na piątym piętrze. Nagranie mrozi krew w żyłach
3-latek wypadł przez okno z 5 piętra. Cudem uniknął śmierci (YouTube)

Dramat rozegrał się w nowojorskiej dzielnicy Bronx. Trzyletni Jose bawił się w mieszkaniu na piątym piętrze pod opieką ciotki oraz siostry. W pewnym momencie chłopiec podszedł do okna i odsunął kartonową żaluzję.

3-latek wychylił się zbyt mocno przez ramę okienną. Na całe szczęście jego upadek zamortyzowała markiza nad witryną sklepową. Jak donosi CBS, prawdopodobnie uratowała mu ona życie.

Przerażające nagranie. 3-latek wypadł z piątego piętra na ulicę

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie ze zdarzenia. Widać na nim kobietę, która jako pierwsza zobaczyła chłopca. 3-latek bardzo płakał i usiłował wstać.

Okazało się, że Jose ma złamaną nogę. Po chwili z pomocą dziecku przybiegło kilku świadków zdarzenia. — Widziałem, jak mały chłopiec bardzo mocno płakał. Po jego żebrach spływała krew – powiedział amerykańskim mediom jeden z przechodniów, Elias Peralta.

Dziecka nie dopilnowały siostra i ciotka. "Nagle wypadł przez okno"

Cierpiący na zespół Downa 3-latek został przetransportowany do szpitala. Tam lekarze postawili diagnozę. Okazało się, że Jose doznał złamania kości udowej i musiał przejść operację.

Lekarze twierdzą, że 3-latek za miesiąc powinien dojść do siebie. Ciotka i siostra chłopca nie mogą sobie darować, że nie dopilnowały dziecka i dopuściły do tego wypadku.

Siedziałam przy stole i jadłam, ciocia zrobiła mi lunch, byli ze mną dwaj moi przyjaciele. Nagle Jose wszedł do sypialni, podszedł do łóżka i zaczął brać z niego różne rzeczy. A potem nagle wypadł przez okno – opisała Mia Jimenez, siostra chłopca.
Moje serce jest złamane, bo zawsze doskonale wiem gdzie jest Jose. To nieszczęście stało się dosłownie w ciągu minuty – twierdzi ciotka Rosmary Santelises.
Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić