Malwina Witkowska
Malwina Witkowska| 
aktualizacja 

3-latka utknęła w zjeżdżalni. Potem wyszło na jaw, co było w środku

101

W piątek w Rawiczu (woj. wielkopolskie) strażacy musieli podjąć nietypową interwencję. Niespełna 3-letnia dziewczynka utknęła w zjeżdżalni. Na szczęście sytuacja zakończyła się pomyślnie.

3-latka utknęła w zjeżdżalni. Potem wyszło na jaw, co było w środku
Mała Ola utknęła w zjeżdżali. Na pomoc przyszli strażacy (KP PSP w Rawiczu, bryg. Krzysztof Skrzypczak)

W piątek przed południem mała Ola spędzała czas z tatą. Oboje wybrali się na plac zabaw w parku rawickiego Domu Kultury. Podczas zabawy, dziewczynka postanowiła wypróbować krytą zjeżdżalnię, która znajduje się na pobliskiej "Fisi Górce".

Niestety, podczas zjeżdżania, Ola utknęła w środku. Sytuacja wymagała natychmiastowej interwencji i sprawiła, że zabawa zamieniła się w chwilę stresu zarówno dla Oli, jak i jej taty. Na pomoc ruszyli strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dziki ukradły plecak. Nagranie z Warszawy

Dziewczynka utknęła w zjeżdżalni

Dyżurny straży pożarnej przyjął zgłoszenie dotyczące kilkuletniego dziecka, które utknęło w jednym z urządzeń zabawowych.

Dziewczynka weszła do wnętrza rury z przekonaniem, że po pokonaniu kilku zakrętów znajdzie się na dole. Niestety, tak się nie stało. Po zaledwie kilkumetrowym ślizgu utknęła we wnętrzu urządzenia - poinformował bryg. Krzysztof Skrzypczak z KP PSP w Rawiczu.

Akcja ratunkowa przebiegła szybko i sprawnie, a po kilku minutach Ola była już bezpieczna w ramionach swojego taty. Za swoją dzielność podczas przebywania w pułapce, mała Ola została nagrodzona przez strażaków maskotką.

Po zakończeniu akcji ratunkowej okazało się, co było przyczyną zablokowania zjeżdżalni. Brygadier Krzysztof Skrzypczak poinformował, że w środku zjeżdżalni znajdował się materac, który zablokował swobodny zjazd. Strażacy szybko usunęli przeszkodę, przywracając bezpieczeństwo na placu zabaw.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić