oprac. Aldona Brauła| 

3-latka w parku rozrywki. Matka zawiadomiła policję

89

Do sieci trafiło przerażające nagranie z parku rozrywki w Rosji. Widać na nim małą dziewczynkę, która zjeżdżając na zjeżdżalni, zaplątała się w liny i zaczęła się dusić.

3-latka w parku rozrywki. Matka zawiadomiła policję
Dziewczynka zaplątała się w liny na zjeżdżalni.

Do sieci trafiło przerażające nagranie pokazujące, trzyletnią dziewczynkę, która zaplątała się linę na zjeżdżalni. Do zdarzenia doszło w parku rozrywki w Krasnojarsku w Rosji.

3-latka zaczęła się dusić

Nagranie zostało udostępnione w sieci przez matkę dziewczynki - Anastazję. Kobieta powiedziała, że przez chwilę bała się najgorszego.

Matka małej Kseni ruszyła dziecku na pomoc. Na szczęście szybko udało się ją odplątać. Dziewczynka doznała licznych obrażeń - miała siniaki i rany na klatce piersiowej, a także otarcia na szyi. Personel parku wezwał karetkę.

Ten straszny obraz wciąż jest przed jej oczami. Nie może się uspokoić. Ksenia też miała traumę, wczoraj miała gorączkę - przekazała TVK Krasnojarsk adwokatka Anastazji Nadieżda Taskina.

Matka z pomocą adwokata oskarżyła kierownictwo parku o narażenie jej córki na utratę zdrowia. Dodała, że pracownicy, którzy powinni pilnować dzieci, nie zareagowali kiedy zobaczyli incydent.

Właściciele parku twierdzą, że obiekt nie był zjeżdżalnią, a miejscem do wspinaczki dla starszych dzieci. Lina miała służyć wejściu na górę. Zasugerowano, że 3-letnia dziewczynka nieprawidłowo korzystała z obiektu, a jej matka o tym wiedziała. Policja ma rozpocząć w tej sprawie śledztwo.

Zobacz także: Wrzawa wokół warszawskich plakatów. "To jest przesada"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić