49. urodziny prezydenta Andrzeja Dudy. Sprawdzili, co mówią gwiazdy

169

Dziś (16 maja) swoje 49. urodziny, a także imieniny obchodzi prezydent Andrzej Duda. Data urodzin głowy naszego państwa wskazuje na to, że jest zodiakalnym bykiem. Co gwiazdy mówią na jego temat?

49. urodziny prezydenta Andrzeja Dudy. Sprawdzili, co mówią gwiazdy
Andrzej Duda (Getty Images)

Andrzej Duda skończył 49 lat. Urodził się 16 maja 1972 roku w Krakowie, co oznacza, że jest zodiakalnym bykiem. Co możemy powiedzieć na jego temat, mając na uwadze ten fakt?

Osoby spod znaku byka twardo dążą do wyznaczanych celów. Są zaangażowane i wszystko skrupulatnie planują. Życie publiczne to ich powołanie.

"Super Express" spostrzega, że zalety byka to m.in. wytrwałość, cierpliwość oraz lojalność. Wady? Upartość, zaborczość oraz chciwość.

Agata Duda jest szczęściarą

Okazuje się, że byk to również prawdziwa głowa rodziny. Jest też bardzo oddany w miłości, co sprawia, że można stwierdzić, iż Agata Duda jest szczęściarą.

Dla byka ważne jest budowanie trwałego związku na solidnych podstawach. Ponadto jest wierny partnerowi czy partnerce.

Zodiakalny Byk jest osobą niezwykle zmysłową. Ceni sobie fizyczną i emocjonalną bliskość z partnerem, choć czasami trudno mu nawiązać tę magiczną nić porozumienia, która powinna istnieć pomiędzy kochankami - czytamy na astroweb.pl.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić