Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KLS
|

7-letni chłopiec bawił się na podwórku. W pewnym momencie zaczął płonąć

10
Podziel się:

Siedmioletni chłopiec umiera po przypadkowym podpaleniu się podczas zabawy zapałkami i benzyną. Do tego tragicznego zdarzenia doszło w Salt Lake City w Stanach Zjednoczonych.

7-letni chłopiec bawił się na podwórku. W pewnym momencie zaczął płonąć
Zmarły chłopiec (YouTube)

Do tragedii doszło w sobotę o 18:20 lokalnego czasu. 7-letni Kaisen Dam i jego 9-letni przyjaciel próbowali stopić ogrodzenie w Salt Lake City w stanie Utah. Nagle Kaisen zapalił się. Sąsiedzi usłyszeli krzyki dzieci i pospieszyli z pomocą, gdy ogień okrył podwórko.

Został przewieziony do Szpitala Dziecięcego w stanie krytycznym. Później zmarł z powodu odniesionych obrażeń. Doznał oparzeń drugiego stopnia na 90% ciała.

Jestem smutna. Jestem naprawdę smutna. Przyjeżdżał po prostu jeździć z nami na rowerach, a potem zaczął nas poznawać, a mama go kochała - wspomina sąsiadka.

Kaisen nie bawił się elektroniką. Często chodził po domach sąsiadów, szukając kompanów do podwórkowych zabaw.

Wczoraj po prostu przyszedł i powiedział: "Jestem znudzony". Otworzyłem okno i powiedziałem: "Idź do domu". Później okazało się, że zginął w pożarze - nie może uwierzyć inny sąsiad.

Jego przyjaciel nie został ranny. Rozpoczęto śledztwo w sprawie pożaru. Sprawą zajmuje się Departament Policji Salt Lake City.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(10)
Zenek
10 miesięcy temu
Nudazabija.Na szczęście można będzie pozwac producentów benzyny, zapałek i komentujących nie dość współczująco, bo to ich wina,a nie głupoty dziecka i rodziców.
Adam
10 miesięcy temu
Kaisen i wszystko jasne. Arab chciał podpalić ogrodzenie.
Krzysztof
10 miesięcy temu
"stopić ogrodzenie w Salt Lake City"...???? To chuligani byli! Kara przyszła od razu. Żal, ale to właśnie amerykańskie "bezstresowe" wychowanie.
Pragmatyk
10 miesięcy temu
przypadkowo miał zapałki i benzynę - brawo !! Darwinizm postępujący ;-)
Kigi
10 miesięcy temu
Probowal stopic ogrodzenie... Mlody piroman, skonczyl jak powinien.
Taaaa
10 miesięcy temu
Mówi ....,,jestem znudzony,,...no to sobie wynalazł zajęcie ,żeby zabić nudę ...i przy okazji siebie. Gdzie rodzice pytam ?
Ars
10 miesięcy temu
skąd 7 latek miał zapałki i BENZYNĘ?
smutny
10 miesięcy temu
biedny chlopczyk tragedia
Koko
10 miesięcy temu
Niestety w stanach dzieci ponoć oglądają całymi dniami tv, grają w gry i oto efekty. Dziecko musiało widzieć jak można benzyna i zapałkami wywołać ognien i tragedia gotowa. Przykre ale dorośli dziś nie maja i nie chcą mieć czasu dla dzieci, wychowują je mass media, jest więcej przemocy, problemów emocjonalnych, depresji. Dbajcie o dzieci, pamiętajcie to jest w życiu naprawdę istotne. Nie daje to gwarancji nigdy, ale są duże szanse na lepsze życie. Trzeba uczyć dzieci krytycznego myślenia, kwestionowania, myślenia w ogóle!
Isaa
10 miesięcy temu
Samozapłon?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić