Kosma Szczepaniak| 

8 darmowych gier w Epic Games Store. Promocja kończy się 18 czerwca

2

Jeszcze tylko przez kilka najbliższych godzin można za darmo uzyskać dostęp do ośmiu tytułów dostępnych na platformie Epic Games Store. Promocja skończy się 18 czerwca o godzinie 17:00.

8 darmowych gier w Epic Games Store. Promocja kończy się 18 czerwca
Tylko do 18 czerwca można pobrać 8 gier za darmo z EGS (Getty Images, Christian Petersen)

O Epic Games Store zrobiło się głośno, kiedy platforma udostępniła za darmo do pobrania grę GTA V. Od tego czasu fani gier komputerowych z uwagą śledzą kolejne promocje producenta. W EGS dostępne były już tak uznane tytuły, jak chociażby Borderlands The Handsome Collection czy Civilization 6.

Aktualna promocja kończy się w czwartek, 18 czerwca. W jej ramach użytkownicy posiadający konto na platformie mogą pobrać w sumie aż 8 tytułów. Warto zatem zapewnić sobie do nich cyfrowy dostęp, póki to jeszcze możliwe.

8 gier od Epic Games Store. Jak pobrać tytuły?

Aby możliwe było skorzystanie z promocji Epic Games Store, konieczne jest posiadanie aktywnego konta. Gry dostępne za darmo należy dodać do swojej biblioteki. Ważną informacją jest to, że ich pobieranie nie musi odbywać się w trakcie trwania promocji. Po przypisaniu tytułu do naszego konta, możemy to zrobić w dogodnym dla nas momencie.

18 czerwca o godzinie 17:00 kończy się aktualna oferta EGS. Do pobrania jest przede wszystkim znakomity ARK: Survival Evolved. Jest to gra wręcz przepełniona wszelkiego rodzaju wyzwaniami i koniecznością przetrwania. Oprócz tego, użytkownicy mogą pobrać całą kolekcję bijatyk Samurai Shodown. W jej skład wchodzą: Samurai Shodown, Samurai Shodown II, Samurai Shodown III: Blades of Blood, Samurai Shodown IV: Amakusa’s Revenge, Samurai Shodown V, Samurai Shodown V Special oraz Samurai Shodown V Perfect.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić