o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Abonament RTV. Rozpoczęło się polowanie na tych, którzy nie płacą

193
Podziel się

Kontrolerzy sprawdzają osoby, które nie płacą abonamentu RTV. Można powiedzieć, że rozpoczęło się prawdziwe polowanie. Sprawdź, czy mogą zapukać także do ciebie. Kto powinien spodziewać się kontroli?

Abonament RTV. Rozpoczęło się polowanie na tych, którzy nie płacą
Abonament RTV. Rozpoczęły się kontrole (Pixabay)
bELhqKwR

Abonament RTV. Ruszyły kontrole

Kontrolerzy sprawdzają osoby, które nie płaca abonamentu RTV. Kto może spodziewać się ich wizyty?

bELhqKwT

Kary mogą być nałożone na osoby, które kupiły telewizor, ale go nie zarejestrowały i nie płacą abonamentu RTV. To właśnie te osoby mogą być teraz skontrolowane przez pracowników Poczty Polskiej i Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Abonament RTV powinni płacić wszyscy, którzy mają telewizor lub radio. Opłata jest niezależna od liczby telewizorów w domu. Jeśli mamy np. trzy odbiorniki, to i tak płacimy taką samą stawkę jak za jeden.

bELhqKwZ

Abonament RTV. Jakie są stawki?

W tym roku opłata miesięczna za odbiornik radiofoniczny wynosi 7 zł, z kolei opłata za odbiornik telewizyjny lub telewizyjny i radiofoniczny wynosi 22,70 zł. W 2021 roku stawki wzrosną. Za samo radio trzeba będzie zapłacić 7,50 zł, a za telewizor lub telewizor i radio 24,50 zł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELhqKxu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(193)
Nie płace
rok temu
A niech sprawdzają. Mogą mi skoczyć, nie posiadam telewizorni ani radyja.
Kasia
rok temu
A skąd poczta będzie miała dane o osobach które własnie kupiły telewizor...
Tadek
rok temu
Odgrzewane stare kotlety.Brakuje nowych informacji ????
bELhqKxv
Lugi
rok temu
Ktoś dobrze niżej napisał, niech zakodują programy publiczne - kto będzie chciał je oglądać to je sobie wykupi u swojego dostawcy np. tak jak HBO... Dlaczego trzeba za to płacić podwójnie - raz do kasy państwowej i drugi raz prywatnemu dostawcy...
Kocham PiSPo
rok temu
Niech wprowadzą podatek od głupoty przy urnie wyborczej. Każdy kto nie zagłosuje na jedynie słuszną partię będzie musiał płacić dodatkowe 200z) miesięcznie daniny solidarnościowej na tvp przez następne 4 lata
starsza
rok temu
w okresie koronawirusa nikogo obcego nie wpuszczę do domu. jesteśmy w grupie ryzyka
jare k
rok temu
więcej wolności jest w Korei Północnej niż w tym kraju
Ana
rok temu
Nie mam anteny ani kablówki, więc nie mam możliwości odbioru tv. Mam owszem "aparat" telewizyjny ale służy mi jako monitor. To niby za co mam płacić abonament. Za posiadanie telewizora czy za nieodbiór programow.
nikt
rok temu
A ja mam dosyć tych ciągłych list osób którym wszystko się należy: zwolnienia z opłat, dopłaty, plusy itd!!! Po 40 latach pracy , 2 fakultety, mam 2 tys zł, nic mi się nie należy i wszędzie przekraczam jakiś prog! Do cholery kiedy to się wreszcie skończy ten ciągły sponsoring! Pomoc należy się osobom chorym, którzy nie mogą pracować a reszta? Reszta do roboty!
Taxuss
rok temu
Reklama MUX8 jasno wybrzmiewa że telewizja jest darmowa. Jeśli chcą aby płacić za telewizję to niech ja zakodują. W XXI w nie jest ani bardzo kosztowne a tym bardziej nie jest to niemożliwe. Tyle dotacji a reklam jest tyle że to tvp powinno płacić użytkownikom telewizorów za ich oglądanie!!!
gos
rok temu
Niech sobie zakodują TVP info a nie sieją propagandę jak tylko i jeszcze chcą aby im płacić za kłamstwa.
Art
rok temu
Pewnie na Zenka brakuje.
Art
rok temu
Pewnie na Zenka brakuje.
bELhqKxn
Wkurzony
rok temu
To co, 2 miliardy od Państwa to za mało? Dlaczego nikt nie sprawdza wydatków TVP? A tak po prawdzie, to te 2 miliardy są między innymi z moich podatków.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić