Jan Manicki
Jan Manicki| 

Fatalne wieści z Wrocławia. Jacek Sutryk ma koronawirusa

57

Prezydent Wrocławia poinformował w mediach społecznościowych, że wykryto u niego koronawirusa. Wcześniej Jacek Sutryk miał kontakt z zakażoną osobą.

Fatalne wieści z Wrocławia. Jacek Sutryk ma koronawirusa
(Facebook)

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk poinformował w sobotę na Facebooku, że uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Jak przekazał, dzień wcześniej zadzwoniła do niego pracowniczka sanepidu. Poinformowała go, że miał kontakt z osobą chorą na COVID-19.

Sutryk postanowił więc przebadać się na obecność koronawirusa. Okazało się, że jest zakażony. Prezydent Wrocławia stwierdził, że czuje się dobrze.

Nie mam żadnych objawów, ale zgodnie z procedurą muszę przebywać przez 10 dni na kwarantannie, z której będę kontynuował pracę zdalną – napisał Jacek Sutryk.

Prezydent Wrocławia z koronawirusem. Nie miał żadnych objawów

Prezydent podkreślił, że nawet organizowanie różnych wydarzeń oraz spotkań z zachowywaniem reżimu sanitarnego nie jest w stanie w 100 procentach uchronić przed wirusem. Jacek Sutryk dodał także, że na swoim profilu w mediach społecznościowych będzie informował o tym, co dzieje się we Wrocławiu. Życzył również wszystkim dużo zdrowia.

Pamiętajcie, że Was i Wrocław kocham nad życie – zwrócił się do swoich obserwatorów.

Czytaj także:

Obejrzyj także: "Nie, panie prezesie!". Stanowczy apel prezydenta Wrocławia do Jarosława Kaczyńskiego

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić