Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|

Afganka w branży dla dorosłych. Talibowie wiedzą o niej wszystko

7
Podziel się:

Yasmeena jest jedyną gwiazdą branży dla dorosłych pochodzącą z Afganistanu. W podcaście opowiedziała o swoim strachu przed talibami, którzy wiedzą o niej naprawdę wiele.

Afganka w branży dla dorosłych. Talibowie wiedzą o niej wszystko
Yasmeena wyjechała z Afganistanu mając 9 lat. (Instagram)

Yasmeena opuściła Afganistan jako mała dziewczynka jeszcze w latach 90., gdy talibowie pierwszy raz objęli władzę w tym kraju. Trafiła do Wielkiej Brytanii, gdzie zdobyła edukację i ułożyła sobie życie. Teraz jest ateistką i podjęła się pracy w branży dla dorosłych. Zarabia na wstawianiu nagrań na popularne witryny z takimi treściami oraz na sprzedawaniu zdjęć.

W podcaście opowiedziała o swoich obawach. Wie, że talibowie jej nienawidzą, bo nie chcą, by ich kraj był kojarzony z filmami dla dorosłych.

Jak śmiem pokazywać swoje ciało? Myślą, że są właścicielami mojego ciała i tego, co z nim robię, a ja nie mam prawa go pokazywać i nie mogę być prawdziwą Afganką, jeśli to robię - opowiada.
Jestem pewien, że o mnie słyszeli. Nie byłabym zaskoczona. Wystaczy wpisać w wyszukiwarce afgańskie filmy dla dorosłych, a od razu znajdziesz mnie - mówi Yasmeena.

Kobieta wspomina słowa własnej matki. Ta powiedziała jej, że za czasu panowania talibów w Afganistanie nie istniało pojęcie gwałtu, choć tych czynów nie brakowało. Opowiedziała w podcaście, że boli ją brak praw dla kobiet w Afganistanie. Stąd sama zajęła się działalnością feministyczną oraz wyzwoleniem seksualnym.

Widzisz tę przemoc wokół siebie i jesteś przez nią znieczulony i nie ma to na ciebie wpływu, ale wciąż zastanawiasz się, czy to się wkrótce skończy? - wspomina dzieciństwo w Kabulu modelka.

Wspominając konflikt, którego była świadkiem jako dziecko, powiedziała: "Widziałam ludzi bitych za niebycie religijnym i nieodpowiedni wygląd". Ostatni aspekt dotyczy też mężczyzn, którzy byli surowo karani np. za brak brody.

Bez kobiet nie byłoby rasy ludzkiej, ale mają problem z kobiecą seksualnością, ponieważ boją się utraty kontroli - podsumowuje modelka.
Zobacz także: Piąta fala rośnie w siłę. Lekarz apeluje do Polaków
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
Dziadek
7 miesięcy temu
Ludzie już msją dosyć tzw,,wartości"konserwatywnych i religijnych (buddyjskich, hinduistycznych, muzułmańskich, żydowskich, crześciajńskich itd) patriarchalnych. Ludzie normalni chcą żyć po świecku i nowocześnie a nie żeby ich księża, rabini, immani i inni kapłani narzucali ludziom kim mają być, co mają robić, jak mają myśleć i jak się ubierać oraz niech żadna religia i żaden kapłan niech się nie wpycha ludziom w sferę intymną i inną sferę życia! Jak im się antykoncepcja nie podoba, to niech jej nie używają ale niech nie zabraniają jej innym oraz niech nie rozkazują wiernym narzucać wiary pod pretekstem postępowania zgodnie z sumieniem wiernego czyli nie sprzedam ci prezerwatyw bo są sprzeczne z wartościami chrześcijańskimi, odmówię ci przepisania jakiegoś leku lub wykonania zabiegu lub usługi, bo sprzeczne z konserwatywno religijnym poglądem lekarza, usługodawcy itd. I tak działa deklaracja wiary i klauzula sumienia. Muzułmanin ci szynki nie sprzeda bo to sprzeczne z szariatem. Dość terroru prawicowo religijnego! Ci talibowie wygadują, że jak ktoś nie jest muzułmaniem o ich konserwatywnym światopoglądzie i nie żyje pod ich dyktando to nie jest Afgańczykiem /Afganką a u nas pis wygaduje, że jak ktoś nie jest katolikiem o prawicowym światopoglądzie to nie jest Polakiem a prawdziwy Polak to tylko katolik o prawicowym światopoglądzie to jest segregacja w grupie i dzielenie ludzi na lepszych i gorszych. Jak pis lub konfederacja będą rządzić w Polsce to będziemy mieli drugi Afganistan tylko w wersji katolickiej.
Ada
7 miesięcy temu
Im nie wolno oglądać takich filmów, to skąd wiedzą?
klara
7 miesięcy temu
Nie wmawiajcie ludziom, że pornografia jest "dla dorosłych". Jest dla dewiantów.Dorośli mają realnych partnerów do seksu.
Kuba
7 miesięcy temu
Dzisiejsza komunistyczna młodzież jest komunistyczna, bo jeszcze młodzi i głupi nie znają życia. Jak nabędą ogłady i życiowego doświadczenia docenią wartość PiS.
fred
7 miesięcy temu
Widziałem, fajna jest :)
FireANDForget
7 miesięcy temu
ciekawe czy podczas seksu z afganką ma się z tyłu głowy wyobrażenia jak talibowie rozpruwają Ci brzuch albo wieszają na słupie...
Nie ma co
7 miesięcy temu
Piękna kariera
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić