o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GGG
|

Ale widoki! Andrzej Duda chwali się zdjęciami

619
Podziel się

Andrzej Duda udał się na krótki odpoczynek. Jak co roku o tej porze odwiedził Beskid Sądecki. Prezydent zamieścił na Instagramie kilka zdjęć z wyjazdu.

Ale widoki! Andrzej Duda chwali się zdjęciami
(Artur Widak)
bDnSSfBx

Prezydent Andrzej Duda wyskoczył na pewien czas z Warszawy. Udał się w stronę pięknego Beskidu Sądeckiego. To już tradycja, że jesienią prezydent wyjeżdża w tamte strony.

Polityk opublikował kilka zdjęć z wyjazdu na swoim koncie na Instagramie. Trzeba przyznać, że tamtejszy krajobraz robi wrażenie.

bDnSSfBz

Wizyta Dudy w Beskidzie Sądeckim nie jest przypadkowa. To stamtąd wywodzą się jego przodkowie. Prezydent jest też honorowym mieszkańcem Starego Sącza. Według lokalnych mediów Andrzej Duda wraz z żoną Agatą odwiedził tam również groby swoich bliskich. W sobotę miał złożyć wieniec na grobie dziadków: Kunegundy i Alojzego Dudów.

Wielu osobom spodobały się zdjęcia, które opublikował prezydent. Komentujący nie kryli zachwytu krajobrazami, które prezydent uchwycił okiem aparatu.

bDnSSfBF
Faktycznie piękna okolica - napisała internautka.
Piękne widoki. Pozdrawiam serdecznie - dodała jedna z komentujących.
Piękne widoki tam u Pana Prezydenta. Polska jest taka piękna - przyznała pewna kobieta.
bDnSSfBG
Zobacz także: "Polska Pełna Pasji". Wolontariusze pomagają kombatantom
bDnSSfCa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(619)
Bruce Lee
2 tyg. temu
Może by sie ten nasz Prezydent zainteresował tym co sie dzieje w Szpitalach np. Iława, a nie odpoczywał za nasze pieniądze. Ludzie sztywni leżą po 12godzin z innymi pacjentami. Żenada.
majkel
2 tyg. temu
Coraz więcej zgonów , ludzie umierają w karetkach ( i nie chodzi mi o pandemie tylko jej skutki) ,zamyka się masowo ludzi w domu i nie wolno im nic , przedsiębiorstwa się zamykają , gospodarka na skraju załamania a ten se jeździ i zwiedza. Nie żebym mu żałował w końcu to tylko "głowa Państwa" słitfoci brakuje
Długopis
2 tyg. temu
Niech jeździ , zwiedza , byle nic nie podpisywał !!!
bDnSSfCb
jan
2 tyg. temu
to ile on ma w roku tego urlopu, ciągle na wypoczynku jest
logik
2 tyg. temu
czyli pojechał prywatnie, a nie na służbową delegację, do ukarania
Najnowsze komentarze (619)
siora
2 tyg. temu
taki prezydent to WSTYD
Obywatel
2 tyg. temu
Titanic tonie a ci się dalej bawią w najlepsze....WSTYD!!!
i jak tu
2 tyg. temu
przeszkadzać Prezydentowi...Joe Biden kontaktuje się ze światowymi przywódcami i sojusznikami. Andrzej Duda wciąż czeka na telefon....
Asiu
2 tyg. temu
No dudus musi odpocząć , żeby nie patrzeć JAK LUDZIE UMIERAJĄ !
Asiu
2 tyg. temu
No dudus musi odpocząć żeby nie patrzeć JAK LUDZIE UMIERAJĄ !
emerytka...
2 tyg. temu
Należy się PREZYDENTOWI , napracował się w kampanii wyborczej ...no to teraz LABA.A że Polska GINIE to co innego - to nie PRZEZYDENTA SPRAWA
bbc
2 tyg. temu
on sobie wogole nie zdaje sprawy w jakich klimatach mieszka..albo ,co gorsza ,zdaje sobie sprawe,ale ma to w du....
asia
2 tyg. temu
Kłamczuch, obiecywał, zanim został prezydentem, że podpisze każdą ustawę, która poprawi los zwierząt w kraju, a teraz wypiął się. Dostał się do korytka i ma zwierzęta głęboko w poważaniu, stoi za tzw "rolnikami". Jak można być tak przekupnym człowieczkiem, widzącym tylko mamonę i całować po rękach rydzyka. To nie jest mój prezydent.
bDnSSfBT
Polak
2 tyg. temu
Strasznie się zmęczył tym czekaniem. Sejm nie obraduje i nie ma nic do podpisywania. Dawniej to w takim czasie podpisałby mnóstwo ustaw i sto razy więcej poprawek do nich . Teraz z nudów strasznie się zmęczył i musi odpocząć.
aza
2 tyg. temu
Zmęczony milczeniem ?
Mr. Bear
2 tyg. temu
Po czym on tak wypoczywa ? Po nocy z mumia ?
Bella
2 tyg. temu
Ten to teraz żyje wyjazdy ,solarium, motorówki pandemia mu dobrze służy i nawet dobrze przytył, a my no cóż albo będziemy siedzieć cicho i zebrać albo bierzemy taczki i kosy no i pokażemy panu prezydentowi gdzie jego miejsce.
NAD
2 tyg. temu
Zbierał borowiki czy rydzyki? Bo się nie pochwalił, żadnego zdjęcia. Aaa sorki, borowiki to go obskakują, czy jak tam ich teraz zowią...? ale NADgrzybki to zapewne się znalazły...?
JAM ŁASICA
2 tyg. temu
Pięknie tam jest:)
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić