o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Joanna Lichocka pokazała środkowy palec. Teraz chce przeprosin

21
Podziel się

Kilka miesięcy temu w Polsce sypnęło billboardami z wizerunkiem Joanny Lichockiej pokazującej środkowy palec. Dorzucono do niego napis: "2 miliardy zł na TVP zamiast na leczenie raka. PiS pozdrawia chorych". Lichocka jest zbulwersowana - żąda przeprosin.

Joanna Lichocka pokazała środkowy palec. Teraz chce przeprosin
(DAMIAN BURZYKOWSKI )
bECKIPHF

Kilka miesięcy temu o Joannie Lichockiej zrobiło się szalenie głośno. To za sprawą głosowania w sprawie dofinansowania telewizji publicznej kwotą dwóch miliardów złotych, podczas którego pokazała opozycji środkowy palec.

Zdjęcie ze "słynnym gestem Lichockiej" zaczęto wykorzystywać na szeroką skalę. Stała się bohaterką billboardów, które pojawiły się w największych polskich miastach.

2 miliardy zł na TVP zamiast na leczenie raka. PiS pozdrawia chorych - napisano na billboardach.
bECKIPHH

Gest posłanki miał być "pozdrowieniem" dla chorych. Organizatorem kampanii jest Spontaniczny Sztab Obywatelski. Zbiórkę środków na tę akcję prowadziła z kolei Fundacja Otwarty Dialog.

Ostatnio wspomniany sztab poinformował o otrzymaniu przedsądowego wezwania do zapłaty i publikacji przeprosin. Wiadomo już, czego domaga się Joanna Lichocka.

Czytaj także:

bECKIPHN

Joanna Lichocka żąda przeprosin

Lichocka twierdzi, że została niesłusznie oczerniona. Domaga się usunięcia zbiórek, przeprosin, a także 40 tysięcy złotych zadośćuczynienia na rzecz fundacji Rak'n'Roll.

Organizacja powyższych zbiórek w celu umieszczenia billboardów przedstawiających Joannę Lichocką na terenie całej Polski narusza jej dobra osobiste w sposób oczywiście bezprawny. Zdjęcia umieszczone na billboardach oraz stronach zbiórek, w połączeniu z ich opisem czy też podpisami pod zdjęciami posłanki umieszczonymi na plakatach, bezprawnie sugerują, jakoby Joanna Lichocka była odpowiedzialna za zły stan polskiej służby zdrowia - twierdzi w piśmie jej prawnik.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECKIPIi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(21)
ala
8 miesięcy temu
Czy to się dzieje naprawdę????Już nic gorszego i podlejszego nie może nikogo spotkać. Przecię to woła o pom,stę do nieba najpierw upokorzyć ludzi cierpiących apotem żądać przeprosin. To jest światek prawych i sprawiedliwych. Wstyd tylko przynoszą i ośmieszają nas iza granicami kraju
Arek
8 miesięcy temu
Uciekam z tego Bangladeszu
Arek
8 miesięcy temu
Uciekamnzntego Bangladeszu !!!
bECKIPIj
mas60
11 miesięcy temu
A pomysłodawcami i twórcami pozwu są zapewne niestrudzeni obrońcy reżimów, prawnicy kato-faszystowskiej sekty Ordo Iuris, którzy zabraniają mówić o tym, że są finansowani przez putinowską Rosję.
bolo
rok temu
prosta sprawa jeżeli ta osoba nie wycofa swoich żądań proponuje obywatelom pozew zbiorowy przeciw pani lichej za obrażenie wyborców pare lub paredziesiąt milionów odszkodowania powinno skutecznie nauczyć tę osobę o szacunku dla innych pani ruch pani licha obiecuje że jak się pani nie wycofa to zapłaci pani miliony
lili
rok temu
TEN PALEC BYL W ODBYCIE ?? TO PRZEPRASZAM
Kxxx
rok temu
Złapali ją za palec, a ona jak przystało na pisdziałacza twierdzi, że to nie jej ręka
fan
rok temu
żeby przypodobać się prezesowi który lubi takie zagrywki niektórych stać na wszystko.
Fakulczynski
rok temu
Her lichocka🖕🖕🖕🖕oto przeprsiny
ak001
rok temu
No i czego się czepiacie kobiety?! Jest kulturalna przecież. Jest tak kulturalna jak cała ta partia z której się wywodzi. Mandat poselski dali jej równie kulturalni ludzie i dlatego własnie jej pryncypał umieścił ją w resorcie kultury.
adamp
rok temu
Pani Lichocka jest współodpowiedzialna za zły stan polskiej służby zdrowia już jako posłanka, bo to Sejm powinien zapewnić odpowiednie środki na taką służbę zdrowia, jaką powinniśmy mieć według Konstytucji. Wydanie 2 miliardów na propagandę zamiast na służbę zdrowia nie ma wpływu na stan tej służby? Tego nie kojarzą "prawnicy" pani Lichockiej i ona sama? Reakcja pani Lichockiej to typowa obrona poprzez atak, tyle że jest to metoda właściwa awanturnikom.
fantom
rok temu
to nie mój palce i co mi zrobisz? Bareja normalnie
🦥🦥🦥
rok temu
No tak mogła poczyc się dyskriminowana🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bECKIPIb
Cenzor
rok temu
Ma rację , chociaż wszyscy widzieli , że to jej palec to jednak według niej nie jej palec .Ot taka pisowska retoryka , mają w sejmie większość i to wykorzystują no bo co można tej pani zrobić . Przez trzy lata będą kozaczyć , aż do następnych wyborów a wtedy za publiczne pieniądze kupią głosy ciemnego luda i znów u władzy . To będzie bez znaczenia , że zostawia kraj w ruinie oni i ich rodziny się już nachapia .
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić