Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Alicia Rubio jak Kaja Godek. Hiszpańska deputowana apeluje do Polaków "Nie dajcie się skolonizować".

0
Podziel się:

Alicia Rubio to hiszpańska polityk, znana z konserwatywnych i kontrowersyjnych poglądów. Nie ukrywa, że osoby LGBT postrzega jako zagrożenie dla społeczeństwa. Ostatnio Rubio udzieliła wywiadu polskiemu tygodnikowi "Do Rzeczy", gdzie wypowiedziała się również na temat Polski.

Alicia Rubio jak Kaja Godek. Hiszpańska deputowana apeluje do Polaków "Nie dajcie się skolonizować".
Alicia Rubio to hiszpańska polityk, znana ze swoich kontrowersyjnych poglądów. (YouTube)

Alicia Rubio to deputowana Zgromadzenia Madrytu, która dopatruje się zagrożenia dla społeczeństwa ze strony osób LGBT. Hiszpańska deputowana udzieliła ostatnio wywiadu polskiemu tygodnikowi "Do Rzeczy". Po tej publikacji wielu zaczęło porównywać Rubio z polską działaczką Kają Godek.

Rubio w wywiadzie stwierdziła, że radykalny feminizm jest ideologią rządu w Hiszpanii i uważa to za duży błąd. Jej zdaniem walka o równouprawnienie i mówienie kobietom, że mogą robić to, co chcą, nie mają sensu, ponieważ kobiety chcą być kochane, tworzyć związki i mieć dzieci.

Wszystko, co związane z ideologią gender, najpierw weszło przez działania urzędów miejskich płacących za godziny uzupełniające dla nauczycieli, kółka szkolne etc. Tak się zaczęły kursy seksualizacji. Na szczeblu gmin zaczęto zatrudniać ludzi z organizacji LGBT, którzy bez żadnego przygotowania pedagogicznego wchodzili do szkół z ofensywą ideologiczną - twierdzi hiszpańska polityk

Kontrowersyjne poglądy Rubio

Deputowana krytykuje również hiszpańskie prawo, które daje kobietom większe pole do obrony w sytuacji, gdy stają się ofiarami. Alicia Rubio twierdzi, że w Hiszpanii zawieszono domniemanie niewinności: "Gdy kobieta składa doniesienie, bo np. rozwodzi się i nagle jej się przypomina, że została uderzona 15 lat temu, to nie ona ma dostarczyć dowodów winy, ale on musi dowieść, że jest niewinny".

Jak twierdzi Rubio kobiety są mistrzyniami przemocy psychicznej, dlatego mężczyźni boją się zawierać z nimi związki. Wiedzą, że gdy miłość się skończy, to "kobieta może złożyć fałszywe doniesienie, żeby się wzbogacić". Hiszpańska deputowana w wywiadzie dla Do Rzeczy ostrzega Polaków przed pójściem w ślady Hiszpanii. "Nie dajcie się skolonizować" - ostrzegała, przypominając swoimi wypowiedziami polską działaczkę Kaję Godek.

Zobacz także: Zbigniew Ziobro przyznaje pieniądze gminie anty-LGBT. "Pokazuje, że jest na prawo od PiS"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić