Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BA
|

Andrzej Duda w USA. Amerykańscy policjanci zatrzymali polskiego prezydenta

555
Podziel się

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w czwartek z przedstawicielami Polonii amerykańskiej, którzy pracują w nowojorskiej policji. Podziękował im za pilnowanie bezpieczeństwa w mieście i zrobił z nimi selfie.

Andrzej Duda w USA. Amerykańscy policjanci zatrzymali polskiego prezydenta
Andrzej Duda w USA (KPRP)
bEJQAagR

Prezydent Andrzej Duda przyjął zaproszenie od policjantów polskiego pochodzenia, którzy służą w policji nowojorskiej i pilnują bezpieczeństwa metropolii. Podczas czwartkowego spotkania Duda powiedział, że Polska jest dumna z przedstawicieli Polonii, którzy codziennie chronią mieszkańców Nowego Jorku.

Selfie z prezydentem

Andrzej Duda otrzymał od funkcjonariuszy koszulkę z godłem Polski i logotypem policji z napisem "Policja New York". Kilkunastu policjantów zrobiło też selfie z prezydentem Polski na tle słynnej Statui Wolności. W czwartek prezydent spotkał się również z Polakami w miejscowości Linden w stanie New Jersey.

bEJQAagT
Zawdzięczamy to naszym żołnierzom, którzy służyli w Iraku, którzy po 11 września ramię w ramię z amerykańskimi walczyli w Afganistanie. Straciliśmy tam 44 naszych żołnierzy. Tysiąc żołnierzy i pracowników cywilnych wojska zostało rannych, nieraz bardzo ciężko. Ale to jest także zasługa Polaków służących w armii amerykańskiej – ocenił Duda.
bEJQAagZ

Chwalił Polaków

Prezydent chwalił Polaków w siłach zbrojnych USA za to, że demonstrują swoją polskość, służąc we wszystkich formacjach wojsk Stanów Zjednoczonych — poczynając od jednostek specjalnych, na Gwardii Narodowej kończąc.

Wszędzie są nasi rodacy, którzy służą w armii amerykańskiej, mówią po polsku i są z tego dumni. Dziękuję za to z całego serca – zapewniał prezydent.
bEJQAaha

"Nigdy nie zapomnimy wkładu Polonii"

Andrzej Duda podkreślał również, że Polacy w Stanach Zjednoczonych zrobili wiele dla Polski przez ostatnie dziesięciolecia. Dodał, że to nie tylko wystawianie Polsce dobrego świadectwa przed Amerykanami, ale to także wiele innych bardzo ważnych elementów. "Nigdy nie zapomnimy tego wielkiego wkładu Polonii w przyjęcie Polski do NATO" – akcentował.

Zobacz także: "Głupie zachowanie". Kosiniak-Kamysz wytyka błąd Andrzejowi Dudzie
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJQAahu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(555)
Ryjek
4 tyg. temu
Kim jest ten Duda? Nie słyszałem...
Miki
4 tyg. temu
W Polsce "Psia Grypa" to może wariant B na pilnowanie Żoliborza i Pl. Piłsudskiego w miesięcznice
gość
4 tyg. temu
nic innego nie wymyślił to szkoda
bEJQAahv
Bankster
4 tyg. temu
Poziom polskiej prezydentury - podać rękę sierżantowi z polonii. He, he, he ...
hehehe
4 tyg. temu
taaa, robić wszystko, żeby nie opłacało się pracować w POLSCE! obraza dla całej POLONII. zamotane prawo, wysokie podatki, socjalizm stosowany - każdy mądry stąd ucieknie. zostaną tłumoki... lub ci co nie chcą/mogą wyjechać. sromota
Antekkk
4 tyg. temu
Do- txt- Ty na pewno uwielbiałeś Komorowskiego i Wałęse ?????
txt
4 tyg. temu
Diabli nadali cynicznego prezydenta RP. Dużo pustych i kłamliwych słów z ust jego wychodzi. Czynów jak dotąd nie widać. Zdolnością krętactw przewyższa kler katolicki.
obiektywny
4 tyg. temu
JESTEM Z PANA DUMNY PANIE PREZYDENCIE
Donek
4 tyg. temu
O bogowie taki ważny długopis i poza policja nikt nie chciał go widzieć, totalna kompromitacja!
polak
4 tyg. temu
Tylko oni chcieli się z nim spotkać hahahaahah
gnago
4 tyg. temu
"Prezydent chwalił Polaków w siłach zbrojnych USA za to, że demonstrują swoją polskość, służąc we wszystkich formacjach wojsk Stanów Zjednoczonych — poczynając od jednostek specjalnych, na Gwardii Narodowej kończąc." V kolumna w razie agresji na Polskę
Frfdg
4 tyg. temu
Głupawy tytuł.....
sztuba
4 tyg. temu
BRAWO P PREZYDENCIE /
bEJQAahn
Premier w kol...
4 tyg. temu
Dumny narodek Polaczków pozwolił sobie wcisnąć niedouczonego faceta na prezydenta i wciąż nie widzi tego, że gość nie ma legitymacji do sprawowania urzędu. Do kogo pretensje, jedna z drugim?! Proponuję rozwiązanie: urząd prezydenta RP natychmiast do kasacji! Kraj da sobie radę i bez pana Dudy z jego 'światłymi' wypowiedziami!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić