Anty zaproszenie na ślub. Oto co panna młoda wysłała rodzinie

111

Na Tiktokowym koncie Amoreo, na którym znajdziemy m.in. praktyczne rady dotyczące przygotowań do ślubu i wesela opublikowano dość nietypowe nagranie. W krótkim filmie pokazano anty zaproszenie na ślub, które pewna panna młoda wysłała do swoich rodziców. "Jak dla mnie to brak kultury osobistej" - oceniają internauci.

Anty zaproszenie na ślub. Oto co panna młoda wysłała rodzinie
Anty zaproszenie na wesele, które pewna panna młoda wysłała do swoich rodziców. (TikTok)

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dorosłego człowieka. Większość narzeczonych chce, by w tym ważnym dniu towarzyszyła im najbliższa rodzina, przyjaciele, znajomi, a nawet sąsiedzi.

Innego zdania była Alyssa, która na łamach portalu Reddit pokazała anty zaproszenie, które wysłała do swoich rodziców. W kilku zdaniach, w bardzo dosadny sposób wytłumaczyła, dlaczego nie chce, by pojawili się na jej ślubie.

Razem z naszymi przyjaciółmi i rodzinami, Alex i Alyssa, chcieliby zaprosić was, abyście się odwalili i nie podpinali się pod nasze szczęście. Wasze zgorzknienie i nasza irytacja, jeśli chodzi o wzajemne istnienie, prowadzą do tego, że zupełnie was ignorujemy i chcemy celebrować nasz ślub bez was - czytamy na anty zaproszeniu.

"Zaplanowano wspaniałą uroczystość, z tortem, jedzeniem i dobrą zabawą. I wy nie jesteście zaproszeni, aby w tym uczestniczyć. Ponieważ pier*** się, właśnie dlatego" - dodano.

Ekspertka od ślubów na Tiktokowym koncie Amoreo.pl zapytała internautów, co myślą o takim pomyśle. Pod nagraniem pojawiło się setki komentarzy. Jedna z internautek zażartowała, że "w Polsce wystarczy napisać, że nie będzie alkoholu i będzie jedzenie wegańskie, a to odstrasza lepiej niż anty zaproszenie".

Jak dla mnie to brak kultury osobistej. Moim zdaniem lepiej byłoby nic nie wysyłać i nie pisać - twierdzi użytkownik TikToka.
Ja po prostu nie wysyłałabym zaproszenia wcale. Sama nie chciałabym takiego dostać, a pamiętaj, nie rób bliźniemu, co tobie niemiłe - czytamy w komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Maschines i Way of blonde planują ślub w Las Vegas
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić