Marcin Lewicki
Marcin Lewicki| 

Auto rozerwane na pół. Makabryczny wypadek pod Mińskiem Mazowieckim

10

Koszmarnie wyglądający wypadek w miejscowości Dłużka koło Mińska Mazowieckiego. Wstępne ustalenia wskazują, że kobieta kierująca volkswagenem wymusiła pierwszeństwo i uderzyła w nadjeżdżające audi z tak wielką siłą, że jej auto zostało rozerwane na pół. W wypadku poszkodowane zostały cztery osoby.

Auto rozerwane na pół. Makabryczny wypadek pod Mińskiem Mazowieckim
Do koszmarnie wyglądającego wypadku doszło pod Mińskiem Mazowieckim (Facebook, Miejski Reporter)

Do makabrycznie wyglądającego wypadku doszło we wtorek (04.06) na ulicy Mazowieckiej w miejscowości Dłużka (pow. miński). Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów, które zostały doszczętnie zniszczone. To cud, że nikomu nic się nie stało.

Jak doszło do wypadku? Wstępne ustalenia policji wskazują, że kierująca osobowym volkswagenem kobieta wymusiła pierwszeństwo i uderzyła w poruszające się drogą z pierwszeństwem audi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jazda na "czołówkę" i dachowanie. Przypadkowe i wstrząsające nagranie policji

Ślady wskazują, że kierowca audi próbował awaryjnie hamować, ale nie zdołał już opanować pojazdu. Z ogromną siłą wjechał w volkswagena, rozrywając go na pół. Audi z kolei przekoziołkowało i dachowało.

Czterech poszkodowanych w wypadku

Kierowca audi wyszedł ze swojego pojazdu o własnych siłach. Kierująca volkswagenem i dwójka jej pasażerów musieli czekać na pomoc służb. Strażacy wycinali fragment po fragmencie auta, aby dostać się do poszkodowanych. Używali przy tym specjalistycznego sprzętu.

Najciężej ranna kobieta została przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Nagranie z akcji ratowniczej opublikował na swoim profilu na Facebooku "Miejski Reporter".

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. Sprawdzają m.in. dlaczego kierująca volkswagenem wymusiła pierwszeństwo i z jaką prędkością jechał kierowca samochodu marki audi.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić