Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Balanga polityków u Mazurka. Członek PiS reaguje. Jego słowa mogą zaskoczyć

242
Podziel się

Nie milkną echa imprezy urodzinowej Roberta Mazurka, na której obecni byli m.in. politycy PiS. Waldemar Andzel, który w Prawie i Sprawiedliwości odpowiada za dyscyplinę, nie widzi problemu w tym, że posłowie bawili się, zamiast wykonywać swoje obowiązki. Partia nie zamierza wyciągać konsekwencji wobec polityków.

Balanga polityków u Mazurka. Członek PiS reaguje. Jego słowa mogą zaskoczyć
Andzel nie przewiduje konsekwencji wobec posłów PiS za udział w imprezie u Mazurka (YouTube)
bEJwrmWd

Urodzinowa impreza dziennikarza Roberta Mazurka nadal jest przedmiotem gorliwej dyskusji w mediach. W wydarzeniu wzięli udział m.in. politycy PiS i PO. W tym samym czasie w Sejmie prezes NIK Marian Banaś prezentował raport z działalności Izby przy prawie pustej sali posiedzeń.

Andzel o konsekwencjach wobec posłów PiS

W klubie parlamentarnym Prawa i Sprawiedliwości na straży dyscypliny stoi Waldemar Andzel. Poseł odpowiada za utrzymywanie porządku wśród partyjnych kolegów. Nie widzi on jednak problemu w tym, że posłowie pili i beztrosko bawili się na przyjęciu, zamiast uczestniczyć w obradach.

bEJwrmWf

W rozmowie z "Faktem" polityk wyznał, że wyciągnięcie konsekwencji wobec imprezujących posłów jest raczej mało prawdopodobne. Tłumaczył, że w tym czasie nie odbywało się żadne głosowanie, a udział w obradach nie jest obowiązkowy.

O karach decyduje prezydium klubu. Głosowań w tym czasie nie było. Były obrady, ale one są w różnym czasie. Posłowie wykonują różne obowiązki, więc nie wiem, czy kary będą - powiedział polityk w rozmowie z "Faktem".
bEJwrmWl

Waldemar Andzel w lekceważący sposób wyraził się również o sejmowym wystąpieniu Mariana Banasia. Według niego wysłuchanie raportu prezesa Najwyższej Izby Kontroli przez posłów nie było konieczne.

Najistotniejsze są głosowania, posłowie mają wiele obowiązków, a wysłuchiwanie tego, co ma do powiedzenia pan Banaś, nie jest żadnym obowiązkiem. Wszyscy wiedzą, co ma do powiedzenia. Nie przewiduję, aby z tego tytułu jakiekolwiek kary były nakładane na posłów czy posłów ministrów, którzy byli na urodzinach - dodał Andzel w rozmowie z "Faktem".
Zobacz także: Tusk zawiesza za imprezę u Mazurka. Posłanka PO komentuje
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJwrmWG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(242)
pis da
3 tyg. temu
Banaś nie z nimi, więc przeciw nim. Poza tym, brak szacunku do urzędu. Tylko jak sami jakieś pełnią, wtedy się domagają. Typowo pisowskie.
dawid
3 tyg. temu
Nadgodziny trzeba kiedyś wybrać.
dawid
3 tyg. temu
Wybierali nadgodziny.
bEJwrmWH
Jestem ZA!!!
3 tyg. temu
Nie byli obecni na posiedzeniach, więc obciąć im diety
Gość
3 tyg. temu
A Czarnecki nie przyjechał Cabrioletem tym co od paru lat jest że złomowany .
członek PO
3 tyg. temu
Owszem, piliśmy i balangowaliśmy, ale ze wstrętem. Donek tesz palił marychę, ale się nie zaciągał.
Karpacz
3 tyg. temu
Tylko sekty zabraniają swoim wyznawcom kontaktu z ludźmi, mając góru w szeregach (Tuska) to jest napewno sekta
lusi
3 tyg. temu
Co ma do powiedzenia poseł Andzel? NIC! Jesteście naszymi pracownikami i to jest Wasza praca, za to Wam płacimy! Banaś miał dużo do powiedzenia i Waszym obowiązkiem było być w sejmie a nie chlać!
ikii
3 tyg. temu
Chlanie wódy to jeden z obowiązków posła, ważniejszy niż siedzenie w ławie sejmowej.
Geppetto
3 tyg. temu
W poniedziałek idę na imprezę zamiast do pracy .Szefowi wyślę link do artykułu jako wyjaśnienie mojej nieobecności. Podobno mamy w Polsce prawo i sprawiedliwość a więc ? Każdemu wolno ko....imprezować
mechu
3 tyg. temu
''AMERYKI NIE ODKRYJĘ '' gdy przypomnę że dla polityków liczą się tylko interesy partyjne a nie nasze . Szanse na to byśmy systematycznie otumaniani przez media to zmienili są coraz mniejsze
EMERYT
3 tyg. temu
Dlaczego teściowa donka nie była zaproszona???
Gość
3 tyg. temu
Skandal co ci z PiSu mówią że nie mają obowiązku być w sejmie i wysłuchiwać raportu a pieniądze macie prawo brać .Jak nie macie obowiązku być w sejmie to też nie macie obowiązku być posłem .Powinno być obowiązkiem bycia w sejmie posłów ,a nie w trakcie sejmu ,który i tak jest rzadko są puste ławy .I w trakcie sejmu nie powinno robić się żadnych komisji ,aby nie było wymówek.A teraz jest tak że PiS sobie wychodzi kiedy chce z sejmu bo nie chce słuchać o swoich przewałach to skandal ,a tylko przychodzi na głosowania ,ale podwyżki sobie dają .I proszę puste ławy w sejmie a na baletach są .I nawet nie ponoszą konsekwencji.To jest skandal i jeszcze się śmieją ludziom w twarz .Nikt z Was nie musi być posłem i w tedy możecie nie być ławach sejmowych a raporty czytać w internecie .Brakuje słów
bEJwrmWz
Andrzej
3 tyg. temu
No bo w pis są normalni nie jak...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić