Teściowa napisała do Tuska ws. imprezy u Mazurka. "Donku..."

356

Borys Budka i Tomasz Siemoniak przez to, że wzięli udział w imprezie z okazji urodzin dziennikarza Roberta Mazurka mocno podpadli Donaldowi Tuskowi. Podczas czwartkowego live'a lidera PO z internautami, Tusk poruszył temat zachowania polityków. W pewnym momencie przeczytał wiadomość, którą dostał od swojej teściowej.

Teściowa napisała do Tuska ws. imprezy u Mazurka. "Donku..."
Donald Tusk. (Facebook)

Były szef Rady Europejskiej i obecny przewodniczący Platformy Obywatelskiej w czwartek wieczorem przeprowadził relację na żywo w mediach społecznościowych. W trakcie odpowiadania na pytania internautów Donald Tusk przeczytał widzom treść wiadomości od swojej teściowej.

Wiadomość od mamy Małgorzaty Tusk dotyczyła właśnie byłego lidera PO Borysa Budki i Tomasza Siemoniaka, którzy zamiast stawić się na posiedzeniu w Sejmie, bawili się w ostatni piątek na imprezie u Roberta Mazurka. Były premier odczytał tę wiadomość widzom.

Donku, wiem, że masz kłopot ze swoimi ludźmi. Jestem po Twojej stronie. Nie powinni się tak zachować, ale nie pozbywaj się ich. I tak sporo ludzi PO odeszło za Twoich poprzedników. Teraz w PO każdy jest na wagę złota. Czasem człowiek w jakiejś chwili popełnia błąd, ale potem żałuje. To są pozytywne chłopaki, więcej takich głupot nie zrobią. pozdrawiam Cię serdecznie, Twoja stara doradczyni - napisała teściowa Tuska.

Donald Tusk przyznał, że mówi o tym, bo jest głęboko poruszony całą sytuacją. "Mam oczywiście osobisty problem, bo zawsze będę bardzo zdecydowany w takich sprawach, ale mam świadomość, że ludzie popełniają błędy, ja też w życiu popełniłem wiele błędów, i że warto stosować do tych zdarzeń stosowne miary" - powiedział.

Mam nadzieję, że to, co się zdarzyło i także moja reakcja uczuli wszystkich w Platformie, że pełna odpowiedzialność za każde swoje działanie stanie się takim przykazaniem dla wszystkich moich koleżanek i kolegów - podsumował Donald Tusk.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Kontrowersyjny raport. Tomczyk uderza w Jakiego
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić