o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GG
|

Nie zawahali się. To była brutalna egzekucja

78
Podziel się

Straż graniczna Korei Północnej zastrzeliła przemytnika podczas nielegalnego przekraczania granicy. Służby przypomniały, że każda osoba, która spróbuje uciec z kraju Kim Dzong Una, zostanie przez nich zabita.

Nie zawahali się. To była brutalna egzekucja
bDfodpqt

Przemytnik został zastrzelony przez północnokoreańskich strażników granicznych. Około 30-letni mężczyzna próbował przekroczyć 14 września granicę Korei Północnej z Chinami. Służby były wobec niego bezwzględne i go zastrzeliły - ujawnił w poniedziałek serwis Daily NK.


Do zabicia doszło po tym, jak na początku miesiąca patrol wydał komunikat. Zapowiedziano, że zastrzelona zostanie każda osoba przekraczająca granicę.

Okoliczni mieszkańcy są przerażeni przykrym incydentem. Według anonimowego informatora zamordowany mężczyzna chciał przemycić 20 kilogramów jagód. Przemytnik służył w wojsku, zanim został zwolniony z powodu fizycznej dolegliwości. Mężczyzna wrócił do swojego rodzinnego miasta, gdzie zaczął się zajmować przemytem.

bDfodpqv

Koreańczycy są przerażeni, że wojsko strzela do swoich obywateli. Mieszkańcy regionu słyną ze sprzedaży między innymi borówek i ziół leczniczych do Chin. Zarobek stał się dla nich niemożliwy w związku z zaostrzeniem przepisów. Sytuacja jest o tyle skomplikowana, że pieniądze pozwalały przetrwać tej ludności zimę.

Kim Dzong Un. Nadal wiele sprzecznych informacji o dyktatorze. "Powinniśmy uważać"

bDfodpqW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(78)
nowy
miesiąc temu
Czytam i oczom nie wierzę. Jak bezduszny i mało rozgarnięty był autor tego tekstu. Chyba, że pisze na zlecenie Kima. Pan myli przemyt z handlem przygranicznym. Prawda jest taka, że tam jest straszna bieda i głód, wszystkiego brakuje a szczególnie pracy i godnego zarobku. mieszkańcy wiosek przygranicznych aby żyć radzą sobie jak mogą zbierają runo leśne i sprzedają za grosze u sąsiada. Dla nas to nie pojętne aby iść z narażeniem życia ponad 30 km tylko po to aby sprzedać coś co zbierało się kilka godzin za cenę kilku bochenków chleba. panie autorze troszkę pokory i zrozumienia w pisaniu tekstów. Mógł Pan trochę inaczej to opisać a na pewno nie używać słów przemytnik
podły świat
miesiąc temu
cały świat sie przygląda jak tyran morduje swój naród.....i co ??? nie ma mocnych na takiego zbrodniarza ....nie ma interesu ????
Hans
miesiąc temu
I pomyśleć, że komunizm marzy się europejskim elitom, a Juncker świętuje urodziny Karola Marksa. Pewnie dlatego, że nie przeżyli rosyjskiego wyzwolenia i wielu lat dążenia do pełnego socjalizmu.
bDfodpqX
Jorg
miesiąc temu
A co tam na granicy USA - Meksyk? Każdy może przejść (z koksem) czy tylko wybrani?
red
miesiąc temu
kto nielegalnie przekracza granicę państwa musi liczyć sie ze śmiercią. niech unia bierze przykład.
Najnowsze komentarze (78)
EuPi
miesiąc temu
Tak samo przestrzegają prawa, jak u nas.
Kim
miesiąc temu
Brawo Kim wystrzelaj wszystkich żółtków może pandemia minie. Respekt
Pytanko
miesiąc temu
Autorze: ...Koreańczycy są przerażeni, że wojsko strzela do swoich obywateli... Znaczy wszyscy Koreańczycy są przemytnikami?
USA
miesiąc temu
naiwni skaleczą Koreę Północną, Amerykanie są bardzo zadowoleni za ich pracy
podły swiat??
miesiąc temu
ej ty! on jest według ciebe tyranem, a według narodu Korei przywódcą. Koreańczycy codziennie patrzą na jego pracy blizko niż ty. Rozumiem, ze Amerykanie mogą potępiać go, poniewaz przegrali wojne koreanska. tu coś do rozmyślenia, dlaczego naród wspiera jego politykę? dlaczego tylko kilka ludzi mówi tyranem, przeciez nigdy tam nie byli?
LOVE18.PL
miesiąc temu
❤️❤️Największy Portal Randkowy w Polsce! Sprawdź i znajdź kobietę już dziś⬆️
lewakiPIS
miesiąc temu
w Polsce do władzy też dzoszli komuniści, lewacy z PIS robią co chcą, łamią wszelkie prawa, wszystko chcą upaństwowić i aby każdy mial po równo czyli nic... i jak tylko za bardzo naród zacznie skomleć to zaczną strzelać, jak dawni komuniści, na ich wzór, póki co pięknie odrobili lekcję z komunizmu.
Adeyek
miesiąc temu
Raj jest dobrze strzeżony. Dlaczego ? Żeby nikt z niego nie uciekł.
bDfodpqP
bnh
miesiąc temu
Polska nie lepsza też rządzą dyktatorzy tylko na razie jeszcze nie strzelają ale i do tego dojdzie
Zbych
miesiąc temu
Mój sąsiad dwa miesiące temu zmarł na zatorowość płucną. Rozniecana przez media i pseudonaukowców od siedmiu boleści koronawirusowa pandemia strachu spowodowała, że wezwana w poniedziałek karetka pogotowia nie przyjechała, tylko lekarz dyżurny porozmawiał sobie z ciężko chorym przez telefon – tak go diagnozował, nie widząc go na oczy i nie badając. We czwartek ponownie wezwano pogotowie, które tym razem przyjechało i zabrało sąsiada do szpitala, gdzie po niespełna godzinie zmarł. Nie miał koronawirusa. Miał 58 lat. Ile jeszcze takich bezsensownych śmierci się wydarzy? A w artykule narzekają na bezduszność władz Korei Północnej. Kpina.
pik
miesiąc temu
a czy w armii koreańskiej służą Koreańczycy, czy obcy? Walczcie o swoje. Najpierw zabić słońce narodu i jego siostrę.
Stary
miesiąc temu
A u nas tak nie było?
fakt
miesiąc temu
A studia skonczył w szwajcarii. Kiedyś u nas podali że nawet w Polsce studiował. przywódcy wszystkich panstw maja umoczone ręce w krwi koreanczyków bop na to przyzwalali. Teraz handluja z nim i sprzedaja wartościowe rzeczy jak samoloty i samochody dla niego.
rall
miesiąc temu
Granica to granica. Kiedyś i u nas tak było.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić