o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Bestialsko zabił 12 jeży. Sąd nie miał litości dla sadysty

21
Podziel się

25-letni Przemysław P. dwa lata temu przyznał się do bestialskiego zamordowania 12 jeży. Rok później Sąd Rejonowy w Zielonej Górze skazał mężczyznę na 1,5 roku więzienia. Sadysta nie zgodził się z wyrokiem, złożył apelację. Teraz Sąd Okręgowy skazał go na dwa lata więzienia - informuje "Fakt".

Bestialsko zabił 12 jeży. Sąd nie miał litości dla sadysty
25-letni Przemysław P. zamordował 12 jeży dwa lata temu w Zielonej Górze. (Policja)
bErUhteJ

Sąd Okręgowy w Zielonej Górze nie okazał litości dla Przemysława P., który dwa lata temu przyznał się do okrutnego uśmiercenia 12 jeży w Zielonej Górze. 25-latek został skazany na dwa lata bezwzględnego więzienia. Mężczyzna dostał również dziesięcioletni zakaz posiadania zwierząt. Sadysta musi także zapłacić nawiązkę 5 tys. zł na rzecz organizacji zajmującej się ochroną zwierząt - poinformował "Fakt".

Podpalał żywcem małe jeżyki

Przemysław P. mordował jeże w lipcu 2018 roku. Mężczyzna oblał zwierzę łatwopalną substancją i żywcem podpalił. Przechodnie znaleźli spalonego jeżyka koło sklepu przy ul. Anny Jagiellonki w Zielonej Górze. Kilka dni później znaleziono kolejne martwe jeże: pięć dorosłych i cztery małe. Następne zwierzęta znaleziono 15 lipca, leżały nieopodal urzędu miasta.

bErUhteL

Sprawa oburzyła nie tylko mieszkańców Zielonej Góry, ale i opinię publiczną w całej Polsce. 25-latka udało się schwytać dzięki miejskim kamerom. Przemysław P. trafił wtedy na miesiąc do aresztu. Zwyrodnialec przyznał się do winy i szczegółowo opisał, w jaki sposób zabijał jeże.

Mówił, że zwabiał je jedzeniem. Potem część zabijał butelką, a część palił żywcem. 25-latek tłumaczył wtedy, że nie wie co skłoniło go do takich czynów, wiadomo jednak, że był pod wpływem alkoholu i narkotyków.

bErUhteR
Zobacz także: Komentarze po wyroku ws. księdza pedofila
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErUhtfm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(21)
mikolo
6 miesięcy temu
mało? a bo się dobrze wyrażał o wodzusiu
Alan
6 miesięcy temu
Za taki czyn kary powinny być dużo surowsze - od 15 lat odsiadki wzwyż do 50 lat albo dożywocie. Oczywiście ciężka praca przymusowa podczas odsiadki przez 12 godzin dziennie a nie byczenie się na koszt podatników przed telewizorem. Po drugie-należy przywrócić i stosować karę śmierci za najpoważniejsze przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu człowieka: ciężkie uszkodzenia ciała, pobicia ze skutkiem śmiertelnym, morderstwa, gwałty, rozboje których następstwem jest poważny uszczerbek na zdrowiu, udział w bójkach ze skutkiem śmiertelnym i z użyciem niebezpiecznego przedmiotu, porwanie lub uprowadzenie ze szczególnym udręczeniem, przetrzymywanie zakładnika, brutalne wymuszenia rozbójnicze. Kara nie powinna być tu niższa od 25 lat odsiadki z ciężkimi robotami - do 50 lat odsiadki z ciężkimi robotami oraz bezwzględnego dożywocia i kary śmierci włącznie. Tak samo za dywersję, sabotaż i terroryzm. Za inne przestępstwa z użyciem przemocy kary powinny także zostać drastycznie zaostrzone.
lil
10 miesięcy temu
powinien co najwyżej dostać roboty publiczne w schronisku a czyściciele kamienic na wolności
bErUhtfn
smiec
11 miesięcy temu
to super niech znowu zlozy apelacje dostanie 4 lata i tak w kolko
Anna
11 miesięcy temu
Szkoda ze nie można zwabić go jedzeniem ogłuszyć butelka i spalić ...tak jak ta żenada uczyniła z jeżami . Ale karma go dosięgnie najlepiej nocny zator płucny i po kłopocie . Życzę mu ciężkiej choroby z powikłaniami
Qaz
11 miesięcy temu
Te zwierzaki nikomu nic złego nie robią ,kto ma jeża w ogrodzie nie ma ślimaków ,pająków,nornic,myszy i co tam jeszcze .Taki mały dbacz dla cLowieka ,a wystarczy by miał kącik w zacisznym miejscu ,wodę ,i spokój.Tak niewiele za tak wiele.Kochajmy jeże ,one są pomocne bardzo.
Gosc
11 miesięcy temu
Dwa lata to nic w porownaniu z tym co czuly te zwierzeta i jak cierpialy to nieludzkie skad sie biora tacy ludzie szok tego nie da sie opisac bo brakuje slow typowy sadyzm
Kokk
11 miesięcy temu
Spalić go, niech ginie za jeżyki!!! Co mu zrobiły małe, kochane jeżyki!? Potwór!! Mam nadzieję, że dostanie to na co zasłużył w pace. Pewnie dla takiego nie będzie litości bo będzie traktowany jak przestępca dzieci, najgorzej!
PiotrS
11 miesięcy temu
Ja bym dał karę 15 X średnia długość życia jeża, plus kara pieniężna. Na koniec badania psychiatryczne.
Cefek
11 miesięcy temu
Też się nie zgadzam z wyrokiem, powiniem byc dużo, dużo wyższy. Ssaki czują ból tak samo, czy yo mysz,jeż, czy człowiek. Też się boją i cierpią psychicznie. 2 lata za takie okrucieństwo, to kpina.
Pozdrawiam
11 miesięcy temu
To jest śmiech na sali, a noe kara! 5 lat bezwglednego więzienia, 20 tys. nawiązki na ochronę środowiska i rok pracy w schronisku dla zwierząt, to byłoby cokolwiek, jakkolwiek do rozważenia.
M-B
11 miesięcy temu
Zabijał języki, a przecież to małe kuleczki, nikomu nie wchodzą w szkodę. Osobiście lubię jeże, przychodzą do mnie na stołówkę, karmie bezdomne kotki i te porzucone, jeż już duży odzywiony kocia karma zagłada co wieczór. Cieszę się bardzo jak odwiedza moja posesje. Natomiast jestem smutna nawet jak jeże zabije samochód na ulicy. To są tuptusie i takiemu zwierzatku żałować miejsca na ziemi.
DoAtaku🦔
11 miesięcy temu
🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔
bErUhtff
xxx
11 miesięcy temu
Czy podpalenie komara to tez przestępstwo?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić