Horror w centrum miasta. Sześciu mężczyzn zgwałciło 16-latkę

277

16-letnia dziewczyna została zgwałcona w niedzielny poranek w hotelu w centrum Liverpoolu. Policja aresztowała sześciu mężczyzn.

Horror w centrum miasta. Sześciu mężczyzn zgwałciło 16-latkę
(Getty Images)

Horror w jednym z hoteli w Liverpoolu. W niedzielny poranek policja z angielskiego hrabstwa Merseyside aresztowała sześciu mężczyzn, którzy mieli się dopuścić gwałtu na 16-latce.

Dramat miał się rozegrać w hotelu w budynku Uno w Temple Court w Liverpoolu. Policja została wezwana na miejsce zbrodni o 4:30 w niedzielny poranek. Mundurowi aresztowali sześciu podejrzewanych o gwałt mężczyzn. Teraz zostaną przesłuchani przez detektywów.

Sześciu młodych mężczyzn odpowie za gwałt

Wszczęto dochodzenie w sprawie dwóch 20-letnich mężczyzn, jeden z Congleton w Cheshire i jeden z Stoke-on-Trent. Mężczyźni zostali aresztowani pod zarzutem gwałtu - tłumaczył rzecznik policji, cytowany przez "The Sun".

Czterech innych mężczyzn aresztowano pod zarzutem nakłonienia dziewczyny do podjęcia aktywności seksualnej bez jej zgody. Wszyscy zatrzymani pochodzą z angielskiego miasta Stoke-on-Trent. Trzech z nich ma 18 lat, a jeden 19.

Zgwałcona 16-latka z Merseyside i jej rodzina otrzymała specjalistyczną pomoc psychologiczną. Na miejscu zbrodni trwają badania kryminalistyczne.

Zobacz także: "Kobiety bardzo różnie znoszą gwałt". Marta Szarejko zaskoczona słowami seksuolożek
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić