Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Zgwałcił kobietę w pociągu. Pasażerowie tylko wlepiali wzrok w komórki

54
Podziel się:

Kobieta w Stanach Zjednoczonych została zgwałcona przez 35-letniego bezdomnego. Mimo iż w wagonie byli inni ludzie, nikt nie zareagował. Policja jest zbulwersowana.

Zgwałcił kobietę w pociągu. Pasażerowie tylko wlepiali wzrok w komórki
Bezdomny mężczyzna oskarżony o zgwałcenie kobiety. Policja zszokowana zachowaniem świadków (Getty Images, Andrew Holt)

Zdarzenie rozegrało się w środowy wieczór w pociągu w stanie Pensylwania w Stanach Zjednoczonych. Bezdomny mężczyzna został oskarżony o gwałt. Kobieta unikała kontaktu, odsuwała się od napastnika i próbowała go powstrzymać, jednak on był silniejszy. Zaczął zdzierać z niej ubrania.

Początkowo 35-letni Fiston Ngoy tłumaczył, że seks był za obopólna zgodą. Mówił, że znał kobietę i podszedł do niej porozmawiać.

Co innego zarejestrowały jednak kamery na stacji. Za każdym razem widać było, że kobieta nie była zainteresowana rozmową. Ofiara walczyła, aby napastnik odszedł od niej na bezpieczną odległość. Niestety bezskutecznie.

Kolejnym bulwersującym wydarzeniem był fakt, że w pociągu znajdowało się kilkanaście innych osób. Jak relacjonuje policja, wszyscy... trzymali w ręku telefon i spuścili głowy w dół, zamiast pomoc poszkodowanej kobiecie.

Niektórzy pasażerowie sfilmowali incydent na swoich telefonach komórkowych, gdy kobieta została zaatakowana - czytamy w raporcie policji.

Szokujące fakty z pociągu

Całe zdarzanie trwało około 40 minut. Dopiero po tym czasie kobieta uwolniła się od mężczyzny, a ten został zatrzymany i sprowadzony do aresztu. Na pomoc zadzwonił pracownik pociągu, a nie żaden świadek zdarzenia.

Jestem zbulwersowany tymi, którzy nie zrobili nic, aby pomóc tej kobiecie. Każdy, kto był w tym pociągu, musi spojrzeć na siebie w lustrze i zapytać, dlaczego nie interweniował, dlaczego czegoś nie zrobił - powiedział nadinspektor policji Timothy Bernhardt.
Zobacz także: Emocje przed wystąpieniem Morawieckiego. Mocne słowa polityka Solidarnej Polski
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(54)
miepaj
rok temu
Można było go zastrzelić. Ale zastrzelić Murzyna? Dożywocie jak w banku. To już nie jest ta Ameryka, jaką znamy z westernów.
Warsav
rok temu
Napastnik na bank był czarny albo beżowy i reszta się bała że oskarżą ich o rasizm i blm ich zniszczy, mają swoją poprawność polityczną jeden wielki syf..
CYRK NA "KIJU...
rok temu
bo nadeszły czasy że każdy "wzorowy obywatel" wzywa służby porządkowe tylko wtedy gdy zobaczy kogoś bez "kagańca"
Czy on był cz...
rok temu
Bo tak już powoli jest : obojętniejemy na dramaty innych.On -sobie ulżył przecież!Pewnie był czarny i w potrzebie!
Michał
rok temu
Robota Bidena
Mario1976
rok temu
Bo to byli przedstawiciele lgbtq i lewicy, którzy nie uznają przemocy...
Mecenas ZZZ
rok temu
Za brak udzielenia pomocy kara powinna być równa do kary sprawcy to samo się dzieje na drogach w Polsce ludzie udają że nie widzą innych karać karać może się nauczą a jak nie to będą w jednej celi ze sprawcą...
Buks
rok temu
Ten "muj" kraj Taki cza... tzn taki piękny :)
strach
rok temu
Bali się, że wyciągnie drugą spluwę.
strach
rok temu
Bali się, że wyciągnie drugą spluwę.
strach
rok temu
Bali się, że wyciągnie drugą spluwę.
Ona
rok temu
Nie pomogli bo moze napastnik był czarny i sie bali ze posądząl ich o rasizm!!!!!
Kongo
rok temu
Prawda czy fake ? Teraz coraz wiecej wymyślonych i niepotwierdzonych newsów po to żeby nabijać wejścia na stronę. Musi być szokujące i straszne. Jak pisał Orwell w 1984 roku. Ludzie nie wierzcie każdej wrzuconej ściemie do neta. Kto to napisał, nawet sie nie podpisuja "redaktorzy".
łodzianin
rok temu
flaga LGBT na szyi i do dzieła.:). Takich to nikt nie rusza w USA. Byłem świadkiem, jak przed Capitolem policja wszystkich bezdomnych wrzucała do aut i wywoziła. Nie brali tylko tych co spali przykryci tęczowymi flagami. Pytam się policjanta, czemu tak robią? a on? że boją się być oskarżeni o dyskryminację płciową..parodia..
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić