Bill Gates zrobił coś, co rozwścieczyło żonę. Nie mogła mu tego darować

117

Melinda Gates była ponoć wściekła, że jej wkrótce już były mąż koleguje się ze znanym finansistą i przestępcą seksualnym Jeffreyem Epsteinem. Po tym, jak Gatesowie spotkali się z Epsteinem w 2013 roku, Melinda jeszcze długo miała odczuwać dyskomfort.

Bill Gates zrobił coś, co rozwścieczyło żonę. Nie mogła mu tego darować
Znajomość Billa Gatesa z Jeffreyem Epsteinem bardzo zdenerwowała żonę miliardera. (Getty Images)

O sprawie informuje portal "The Daily Best". Bill i Melinda Gates mieli się spotkać z Jeffreyem Epsteinem w jego nowojorskiej rezydencji we wrześniu 2013 roku. Na Epsteinie ciążył już wtedy wyrok z 2008 roku. Za nakłanianie nieletnich do prostytucji skazano go - po ugodzie - na 13 miesięcy więzienia.

Według ww. portalu Melinda wkrótce po spotkaniu opowiedziała osobom ze swojego otoczenia o dyskomforcie, który tam odczuwała. 56-latka miała być "wściekła", że jej mąż przyjaźni się z Epsteinem.

Finansista spotykał się z wieloma wpływowymi ludźmi. Wśród nich był między innymi Donald Trump. Znajomość założyciela Microsoftu z Epsteinem rozpoczęła się w 2011 roku. Według "New York Timesa" mężczyźni wielokrotnie spotykali się do 2013 roku. Gates leciał nawet prywatnym odrzutowcem Epsteina z New Jersey do Palm Beach na Florydzie.

Gates już kilka lat temu tłumaczył się ze znajomości z Epsteinem. Mówił, że nie miał z nim żadnym relacji biznesowych ani się z nim nie przyjaźnił. Finansistę miał potraktować jako furtkę do bogatych osób, które mogłyby wesprzeć filantropię założyciela Microsoftu. Miliarder tłumaczył również, że nigdy nie był z Epsteinem na żadnych imprezach. Spotkania w większym gronie miały zawsze odbywać się tylko w towarzystwie mężczyzn.

Byli wokół niego ludzie, którzy mówili, że jeżeli chcę zebrać pieniądze na globalne zdrowie i pozyskać więcej filantropów, to on zna wielu bogatych ludzi. Każde spotkanie z nim, na którym byłem, było spotkaniem z mężczyznami. Nigdy nie byłem na żadnych imprezach ani nic w tym rodzaju - mówił Gates w rozmowie z "The Journal".

Jeffrey Epstein

Jeffrey Epstein był amerykańskim finansistą i multimilionerem. W 2019 roku postawiono mu liczne zarzuty związane z handlem nieletnimi kobietami w celach seksualnych w lipcu 2019 roku. 10 sierpnia 2019 roku popełnił samobójstwo w Metropolitan Correctional Center w Nowym Jorku, gdzie przebywał przed procesem. Groziło mu 45 lat więzienia i utrata majątku na rzecz wypłaty odszkodowań.

Rozwód Gatesów

Przed kilkoma dniami Bill i Melinda Gates poinformowali, że się rozwodzą. Małżeństwem byli przez 27 lat. - Po długim zastanowieniu i mnóstwie pracy włożonej w nasz związek podjęliśmy decyzję o zakończeniu naszego małżeństwa - poinformowała para. Gates jest jednym z najbogatszych ludzi świata. Jego majątek szacuje się na ok. 145 mld dolarów.

Zobacz także: Andrzej Duda oceniony bez litości. "Miałkość prezydentury jest gigantyczna"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić