Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 
aktualizacja 

Blanka Lipińska zmieniła fryzurę. Wiemy, jak teraz wygląda autorka "365 dni"

20

Jedna z najpopularniejszych polskich pisarek zdecydowała się na metamorfozę. Jeszcze do niedawna Blanka Lipińska nosiła półdługie blond włosy o ciepłym odcieniu. Tym razem autorka bestsellera "365 dni" zdecydowała się na chłodniejsze tony. To nie koniec.

Blanka Lipińska zmieniła fryzurę. Wiemy, jak teraz wygląda autorka "365 dni"
Blanka Lipińska zdecydowała się na zmianę dotychczasowej fryzury (Instagram.com, blanka_lipinska)

Blanka Lipińska regularnie relacjonuje fanom kolejne wydarzenia ze swojego życia. Nie inaczej było przy okazji zmiany fryzury. Autorka serii bestsellerowych powieści udokumentowała przebieg metamorfozy na Instastory.

Blanka Lipińska – fryzura. Jak teraz wygląda autorka "365 dni"?

Autorka "365 dni" wielokrotnie zmieniała zarówno kolor, jak i styl uczesania. Mimo że jest jedną z najbardziej znanych polskich blondynek, w przeszłości mogła się pochwalić m.in. ciemnymi włosami.

Tym razem Blanka Lipińska zdecydowała się na platynowy blond. Jej włosy zostały również wycieniowane, aby optycznie zyskać na objętości. Jak poinformowała na Instastory, za metamorfozę autorki "365 dni" jest odpowiedzialny Pascal Van Loenhout. Gwiazda nie tylko publicznie podziękowała mu za nową fryzurę, lecz zamieściła wspólne zdjęcie.

W ostatnich tygodniach o Blance Lipińskiej stało się głośno i to nie z powodu jej działalności publicznej. Niedawno autorka "365 dni" zakończyła związek z dotychczasowym partnerem – był nim Aleksander Milwiw-Baron, członek zespołu Afromental.

Blanka Lipińska nie ukrywała, że zakończenie relacji kosztowało ją wiele emocji. Autorka "365 dni" wystosowała oświadczenie dla mediów, w którym poprosiła o uszanowanie prywatności w tym trudnym okresie. Oby wizyta u fryzjera pomogła Lipińskiej choć na chwilę oderwać się od problemów.

Zobacz także: Zobacz też: Dlaczego Blanka i Baron się rozstali?
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić