Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SSŃ
|

Bronił kościołów, podszedł do Dudy. Zadał krótkie pytanie

1366
Podziel się:

Podczas uroczystości z okazji 77. rocznicy Powstania Warszawskiego lider organizacji Żołnierze Chrystusa wpadł na Andrzeja Dudę i zwrócił się do niego z propozycją. Paweł Jaworski zaprosił prezydenta do udziału w swoim programie w narodowej telewizji internetowej "wRealu24".

Bronił kościołów, podszedł do Dudy. Zadał krótkie pytanie
Prezydent Duda podczas uroczystego Apelu Pamięci, 31 bm. przy Pomniku Powstania Warszawskiego (PAP)

Mówią o sobie "armia Boga lub niewolnicy Maryi". O Żołnierzach Chrystusa zrobiło się głośno, gdy pełnili wartę pod pomnikiem Jezusa Chrystusa na Krakowskim Przedmieściu. Podczas strajków kobiet stali "na straży" kościołów.

31 lipca, z okazji obchodzonej 1 sierpnia 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, na placu Krasińskich w Warszawie odbyły się uroczystości z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy. Żołnierze Chrystusa także byli obecni na wydarzeniu.

Żołnierz Chrystusa złożył propozycję prezydentowi

Liderowi organizacji udało się dostać do prezydenta. Wykorzystał tę okazję, by zwrócić się do niego z bezpośrednią propozycją.

Korzystając z okazji, zaprosiłem pana Prezydenta RP do mojego autorskiego programu W Służbie Bogu i Ojczyźnie w wRealu24 – napisał Paweł Jaworski na Facebooku.
Chciałbym porozmawiać z panem prezydentem Andrzejem Dudą między innymi o przyszłości Polski. O wierze w Boga i potrzebie kultywowania testamentu naszych Niezłomnych Obrońców Ojczyzny Żołnierzy Powstania Warszawskiego, AK, WiN – dodał w poście.

Jak poinformował Jaworski, nie otrzymał od prezydenta jednoznacznej odpowiedzi, "ale wierzy, że jest to możliwe". Wpis został okraszony zdjęciem z prezydentem zrobionym podczas sobotnich obchodów i udostępniony na oficjalniej stronie Żołnierzy Chrystusa.

Internetowa telewizja wRealuTV została założona w 2015 roku przez Marcina Rolę i Adama Zięcinę. Telewizja niejednokrotnie była oskarżana przez środowisko lewicowe o szerzenie mowy nienawiści. Kanał wRealu24 kilkukrotnie był blokowany przez serwis YouTube z powodu wzbudzających kontrowersje treści.

Zobacz także: Sygnał, który każe zatrzymać się miastu. Co oznaczają syreny 1 sierpnia w godzinę "W"?
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1366)
Zbigniew
10 miesięcy temu
Jestem praktykującym katolikiem i widzę ile ludzi jest w kościele i bardzo boleję nad tym co się obecnie dzieje, ale przyczynę widzę gdzie indziej . Pisałem już dawno temu ( ale kto mnie tam posłucha) ze w Polsce czeka los zachodniej Europy, czyli puste kościoły, Cenę zapłaci kościół. Zaiste jak będzie tyle faryzeuszy i bałwochwalców to zapomnijcie o chrześcijaństwie. Chrześcijaństwo ma zawsze ciemne strony choćby obecnie .Zobacz ile w jest w kościele pedofilii.,ta zgnilizna kiedyś musi pęknąć, trzeba uderzyć się we własne piersi, niestety. Uważam że Kaczyński zniszczył autorytet kościoła, bo wciągnął ich do polityki. I właśnie dlatego że polityka to szambo a kościół zbliżył się do polityki więc i szambo ochlapało kościół. Od dłuższego czasu zauważam dziwny sojusz niektórych hierarchów kościelnych i Kaczyńskiego, to fakt. Co połączyło Kaczyńskiego z kościołem otóż WŁADZA PIENIĄDZE i KŁAMSTWA, takie FARYZEUSZOSTWO. Ludzie może wiary nie tracą, ale zaufania do księży już nie ma... Uświadomcie sobie że można być katolikiem i nie należeć do PISu.
jeszcze norma...
10 miesięcy temu
Żołnierze Chrystusa...i do tego znak Polski walczącej na koszulce. Co to jest?!...to chyba jakieś psychotyczne myślenie...pomylenie z poplątaniem. A kiedy to Chrystus miał swoich żołnierzy ?!...bo chyba ten fragment przeoczyłam w biblii :-(
bibliamowi
10 miesięcy temu
To obraz symbol - sojuszu poganokatolicyzmu z narodowosocjalistycznym PiSiarstwem. Poganokatolicyzm, bo czerpie natchnienie bałwochwalstwa z pogańskich tradycji czci obrazów i figur przestępując drugie przykazanie dekalogu Bożego "Nie czyń podobizny aby się kłaniać" - Wyjścia 20,4.5 (wycięte w dekalogu Kościoła Rz-K), szczególnie z kultu pogańskiego czci Królowej Niebios jako pośredniczki między niebem a ludźmi, na wzór babilońskiej Isztar choć Biblia naucza: "Jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi człowiek Jezus Chrystus".
waldek
10 miesięcy temu
"inteligencja" wypisana na twarzy
ździś
10 miesięcy temu
Do czego Hrystusowi tacy rzołnierze?Do nawracania i mordowania jak to robili KRZYŻACY ?
Ciekawski
10 miesięcy temu
Piękna mina Prezydenta.Na kim się wzoruje?
Inkwizycja
10 miesięcy temu
Got mit uns. Mówi to coś komu?? To dopiero była armia boga , nawet papa z Watykanu bił im brawo i ponagał w niedoli
Jack
10 miesięcy temu
Święcone dopalacze biorą..przecież Chrystus był pacyfista a nie żołnierzem
marek 13
10 miesięcy temu
Żołnierz Chrystusa a kto ci płaci żołd na pewno nie Jezus.
xyz
10 miesięcy temu
Tak 'przypadkiem' dostał się do rezydenta ... no ładnie
mc18
10 miesięcy temu
lewica to święci, zapominają,że lewacka ideologia doprowadziła do wymordowania 100 mln ludzi( Paczkowski- Czarna księga komunizmu)
Obserwator
10 miesięcy temu
Dawno nie widziałem tak miałkiej twarzy...
nazi
10 miesięcy temu
poganokatolicy za rządów nardowoegosocjalizmu PiS mają uznanie władz
Babol
10 miesięcy temu
I tak powstała inkwizycja 21 wieku. Tylko brak narazie stosow do palenia czarownic.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić