Brutalne pobicie w restauracji. Poszło o dziecko

132

Do brutalnego pobicia doszło w poniedziałek w miejscowości Augusta w stanie Georgia. Klientki restauracji pokłóciły się o dziecko. W pewnym momencie jedna z kobiet zaczęła szarpać za włosy i okładać pięściami drugą.

Brutalne pobicie w restauracji. Poszło o dziecko
25-letnia Brittany Kennedy brutalnie pobiła 22-letnią Emily Broadwater. (Twitter)

Amerykańska policja wystawiła list gończy za napastniczką. To 25-letnia Brittany Kennedy. Czarnoskóra kobieta miała fizycznie zaatakować 22-letnią białą Emily Broadwater w restauracji Little Ceasers.

Okładała ją pięściami i szarpała za włosy. Kobiety miały pokłócić się o opiekę nad dzieckiem

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez świadków. Na filmie widać, jak Kennedy chwyta swoją ofiarę za włosy. Następnie zaczyna bić ją pięściami po głowie i tułowiu.

Po chwili 22-letnia ofiara zostaje wyciągnięta przed restaurację. Tam Kennedy kontynuuje okładanie jej pięściami. Zaczyna także kopać ją i stawać na jej głowie.

Po ataku słychać, jak ofiara woła dziecko. Maluch próbuje interweniować już wcześniej. Zostaje jednak odciągnięty przez jednego ze świadków.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Nie jest jasne, co spowodowało wybuch agresji 25-latki. Cytowane przez amerykańskie media posty w mediach społecznościowych wskazują, że Emily Broadwater miała opiekować się dzieckiem Kennedy w czasie, gdy ta była w więzieniu. Kobiety miały pokłócić się o sprawowanie opieki nad maluchem.

Nikt nie próbował przerwać bójki. Policja wystawiła za napastniczką list gończy

Sytuacja wywołała oburzenie wśród Amerykanów. Zwrócono uwagę, że nikt w restauracji nie próbuje przerwać bójki. Jedna osoba miała nawet przytrzymywać drzwi napastniczce, gdy ta wyciągała swoją ofiarę na zewnątrz.

Little Ceasers poinformowało w oświadczeniu przesłanym telewizji WJBF, że zaleca w takich sytuacjach swoim pracownikom "natychmiast wzywać policję". Biuro szeryfa hrabstwa Richmond opublikowało we wtorek na Facebooku list gończy za podejrzaną. W stanie Georgia za pobicie grozi grzywna w wysokości 1000 dolarów (ok. 3700 złotych) lub nawet do roku pozbawienia wolności.

Obejrzyj także: Ciężkie pobicie w Warszawie. Policjanci opublikowali nagranie

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić