o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JKM
|

Skandal na sesji rady powiatu. "Co pani robiła wczoraj w łóżku z mężem"

102
Podziel się

Do niecodziennej sytuacji doszło we wtorek na sesji Rady Powiatu Pruszkowskiego. Przedstawiciel Koalicji Obywatelskiej był pytany o nieprawidłowości w funkcjonowaniu powiatowych organizacji pomocy społecznej. Odmówił jednak udzielenia na ten temat informacji, twierdząc, że są to sprawy prywatne. Sam przeszedł do kontrofensywy, pytając jedną z radnych... "co robiła wczoraj w łóżku z mężem".

Skandal na sesji rady powiatu. "Co pani robiła wczoraj w łóżku z mężem"
Członek Zarządu Powiatu Pruszkowskiego Grzegorz Kamiński i radna PiS.
bEEGgJlx

Członek Zarządu Powiatu Pruszkowskiego Grzegorz Kamiński znalazł się pod ostrzałem w związku z wezwaniem przedsądowym, wystosowanym do organizacji pomocy społecznej "Liczą się ludzie". Radna PiS Magdalena Beyer usiłowała uzyskać odpowiedź, jakie problemy trawią organizację.

Mamy stowarzyszenie, które prowadzi dwa ważne ośrodki pomocy społecznej: Warsztaty Terapii Zajęciowej i Środowiskowy Dom Pomocy Społecznej. Nagle pojawiają się jakieś kłopoty i kierowniczka ŚDPS składa wezwanie przedsądowe. Co tam się dzieje, bo nie dzieje się tam dobrze? – zapytała radna na zdalnej sesji rady powiatu.
bEEGgJlz

"Co pani robiła wczoraj w łóżku z mężem". Oburzające pytanie radnego KO

Radny KO nie był jednak skory do udzielania odpowiedzi. Stwierdził, że należy oddzielić sprawy prywatne od spraw służbowych, wchodzących w zakres nadzoru zarządu powiatu. "Ja działam w organizacji w innym zakresie. Organizacja ma swoje problemy i je rozwiązuje, albo nie rozwiązuje. Nie orientuję się, co organizacja robi w pewnych sprawach" – podkreślił.

Nie odpowiem pani na temat wszelkich wezwań. To tak, jakbym panią zapytał, co pani robiła wczoraj w łóżku z mężem. Czy pani mi odpowie na to pytanie? – przeszedł w pewnym momencie do niezwykle kontrowersyjnej i nieprzemyślanej ofensywy Kamiński.

Pytanie oburzyło radną Beyer. Stwierdziła, że dyskusja nie powinna wyglądać w ten sposób. Wtedy przedstawiciel KO zaczął wycofywać się ze swoich słów.

bEEGgJlF
Podaję to jako przykład. Nie interesuje mnie to, co pani robi, a panią nie powinny interesować sprawy innych osób. Omawianie prywatnych spraw na sesji rady jest raczej niegodziwe – podkreślił.

Ostra wymiana zdań na zdalnej sesji rady. "Ja nikomu do łóżka nie zaglądam"

Po chwili do sprawy ustosunkowała się sama radna PiS. Podkreśliła, że sprawa dotyczy kierownik Środowiskowego Domu Pomocy Społecznej. Ma więc absolutnie wchodzić w zakres obowiązków członka zarządu powiatu

Ja nie zaglądam nikomu do łóżka, tak jak pozwolił sobie na tę bezczelność pan Kamiński. Nie życzę sobie tego typu uwag. Myślę, że pan przesadził, ale to tylko pokazuje, jaki poziom kultury pan prezentuje. Pan przewodniczący rady również powinien zwrócić uwagę na tego typu teksty – powiedziała.
bEEGgJlG

Całą dyskusję można znaleźć na poniższym zapisie nagrania. Opisywana wymiana zdań rozpoczyna się w 3 godzinie i 12 minucie materiału wideo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEGgJma
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(102)
Łykacie
5 miesięcy temu
wszystko jak młode pelikany a w tym czasie Simon występuje w reklamie maseczek firmy Bisaf - teraz wiemy jaki interes ma w tej plandemii
radny PiS
5 miesięcy temu
ja to swoją starą tak tresuję że jak do domu wracam to ona już klęka żeby służyć swojemu Panu, Prawdziwemu Polakowi i katolikowi.
rrr
5 miesięcy temu
"Do niecodziennej sytuacji doszło na... ". Za to w o2 sytuacja jak najbardziej codzienna. Codzienna dawka manipulacji informacją.
bEEGgJmb
Analizator
5 miesięcy temu
Anal ją uzdrowi.
Chlop81
5 miesięcy temu
A ja bym ja oral jak pole Pawlaka
hgdf
5 miesięcy temu
pewnie brala w tylną bramę
rrr
5 miesięcy temu
Widzę, że jak zwykle 3/4 ochoczo komentuje nie zadając sobie trudu przeczytania artykułu, a opierając się jedynie na sugerującym tytule. Brawo. Ale spokojnie, i wy takze bedziecie oceniani po pozorach i manipulacjach. Wtedy będzie wielkie aj-waj, ale nikt was nie bedzie słuchał, przeciez juz wszystko bedzie wiedział po pozorach, bez wysłuchania.
ak001
5 miesięcy temu
Tiaaa.. PiS i PO, to tak naprawdę jedna wielka rodzina nieudaczników i cwaniaków. Mam nadzieję, że obie te partie nigdy już nie znajdą się w rządzie.
dod
5 miesięcy temu
Przecież to są politycy - jak ptaki wciąż na tym samym drzewie. Zmieniają tylko gałęzie. Myślałem, że ze zmianą pokolenia będzie zmiana w myśleniu polityków. Byłem naiwny aby nie rzec głupi.
Jama
5 miesięcy temu
Przecież powiedziała że jej nie pyta o to. Więc o co taka burza?
Wojtuś
5 miesięcy temu
Brak argumentów= brutalny atak. Typowe zachowanie POKONAŃCÓW
Żarty!
5 miesięcy temu
Typowe zachowanie POKOnanych. Sprawy powiatu, to jego prywatne sprawy, bo przecież lewa kasa też jest prywatna, więc PO co na radzie o tym rozmawiać?
Kogut
5 miesięcy temu
Takich ludzi butnych i aroganckich w PO jest 99,9%. Ot to całe PO i KO....
bEEGgJlT
nawracaj m
5 miesięcy temu
zyczylbym sobie aby wszystkie rady miast i gmin pokazywaly ich dzialania aby mieszkancy byli informowani o ich sprawach brawo pruszkoow
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić