Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|
aktualizacja

Brutalnie zamordowano 13-latka z autyzmem. Wiek sprawców poraża

14
Podziel się:

13-latka oraz dwaj chłopcy w wieku 13 i 14 lat są oskarżeni o brutalne morderstwo 13-latka z autyzmem. Olly Stephens zginął od ciosów nożem, które zadano mu w szyję.

Brutalnie zamordowano 13-latka z autyzmem. Wiek sprawców poraża
Oliver Lucas Stephens (Twitter.com)

Do tragedii doszło 3 stycznia w mieście Reading w Wielkiej Brytanii. W parku w pobliżu rodzinnego domu 13-latka przypadkowy przechodzeń natknął się na jego ciało. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia i policję.

Mimo reanimacji Olly'ego nie udało się uratować. Lokalne media przekazały, że niedługo po tym zdarzeniu udało się ustalić domniemanych sprawców. To 13-letnia dziewczynka oraz jej dwóch kolegów w wieku 13 i 14 lat.

Trójka dzieci z zarzutami

13-latka miała być pomysłodawczynią tego morderstwa. Razem ze swoimi kolegami zaczaili się na Olly'ego w parku, a następnie dźgnęli go nożem w szyję. Później grupa nastolatków uciekła i usunęła wszystkie dowody na to, że się ze sobą kontaktowali.

Zobacz także: Zobacz też: Drastyczne nagranie z Kapitolu w USA. Są ofiary śmiertelne

Śledztwo wciąż jest w toku, a domniemani sprawcy mają dozór policyjny. Rodzina zmarłego 13-latka opublikowała oświadczenie, w którym dziękują każdej osobie, która pomogła w trakcie śledztwa. Przyznali także, że Olly miał autyzm i zmagał się z różnymi schorzeniami, jednak mimo wszystko zawsze był pogodny.

Zawsze wstawiał się za słabszymi, jednocześnie mając w sobie ogromne serce, miłość do drugiego człowieka i dowcip. W ostatnich chwilach swojego życia musiał być przerażony. Teraz zostały po nim tylko wspomnienia, a w naszych sercach pozostała dziura wielkości Olly'ego - napisano w oświadczeniu.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(14)
a więcej
2 lata temu
Za pozostawienie włączonego silnika podczas postoju w obszarze zabudowanym na więcej niż minutę można dostać mandat w wysokości 100 złotych." - a mój kolega ma samochód elektryczny. Czy on też dostanie mandat?
Emigrant
2 lata temu
Typowa Anglia. Bandziory z nożami na każdym rogu a policja aresztuje emerytki, które przycupnely na ławkach w parku. Do włamania policja przyjeżdża 3 dni. Prawdziwa informacja z doświadczenia. Do nielegalnej domówki jest w 2 minuty.
mama
2 lata temu
no cóż, kara śmierci powinna byc, morderstwo z premedytacja, szpital psychiatryczny do konca życia,
abcd
2 lata temu
"Państwo, żeby wymuszać respekt na pewnych grupach społecznych, na tych grupach, których myślenie jest poniżej progu racjonalności, powinno posiadać instrumenty, które mają znaczenie symboliczne. Może z tych instrumentów korzystać bardzo rzadko, ale powinno je posiadać. Jednym z takich instrumentów jest właśnie kara śmierci. Państwo, które nie może dysponować karą śmierci pozbawia się samo majestatu." prof. Andrzej Zybertowicz
andrzey
2 lata temu
jak zobaczyłem tytuł odrazu wiedziałem że stało się to w "wielkiej"?Brytanii
Marmoto
2 lata temu
Powinno się oddawać tym samym niezależnie od wieku czy czegokolwiek jak zabili z premedytacją bezbronnego to karać śmiercią wtym przypadku przez zadźganie w szyję i szybko zapanowałby sprawiedliwość
Wyrok
2 lata temu
Sądzić jak dorosłych.
Kopernik
2 lata temu
Czekam ma koniec świata
gość
2 lata temu
Podobno w anglii maja coraz większe problemy z młodzieżą po wdrożeniu programu edukacji seksualnej........
Duch
2 lata temu
Co ma do powiedzenia pani Godek?
marek
2 lata temu
" Wiedz, że w dniach ostatnich nastaną krytyczne czasy, trudne do zniesienia. 2 Bo ludzie będą kochać samych siebie, kochać pieniądze, będą chełpliwi, wyniośli, będą rzucać bluźnierstwa, będą nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, nielojalni, 3 pozbawieni naturalnych uczuć, zawzięci, będą rzucać oszczerstwa, będą nieopanowani, brutalni, będą nienawidzić tego, co dobre, 4 dopuszczać się zdrady, będą zuchwali, nadęci pychą, będą kochać przyjemności, a nie będą kochać Boga, 5 będą zachowywać pozory religijności, ale nie będzie ona oddziaływać na ich życie. Od takich się odwróć." 2Tym.3:1-6 trzeba być ślepym na oba oczy, żeby nie widzieć spełniania się proroctwa biblijnego .
ko4t
2 lata temu
W ogole to nie powinno sie wydarzyc . Spoczywaj w pokoju wiecznym Amen
Kuba
2 lata temu
Takie są następstwa besstresowego wychowania bez Boga i wartości. Tak wyglonda świat według lewicy.
Gość
2 lata temu
Ten świat zmierza ku upadkowi. Po co piekło skoro sami je sobie tworzymy...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić