o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|

Brutalny atak w Lidlu. Chciał tylko, żeby założyli maseczki

552
Podziel się

W pralni w Lidlu we Francji doszło do brutalnego pobicia. Mężczyzna został zaatakowany kijami baseballowymi przez czterech napastników po tym, jak poprosił ich o noszenie masek w miejscu publicznym.

Brutalny atak w Lidlu. Chciał tylko, żeby założyli maseczki
(YouTube)
bDnFPnQR

Do zdarzenia doszło w Soisy-sous-Montmorency, na północ od Paryża we Francji. W pralni znajdującej się na terenie sklepu sieci Lidl 44-letni Augustin M. podszedł do młodego mężczyzny i poprosił go, aby założył maseczkę, która jest wymagana w miejscach publicznych. 

Mężczyzna zaczął się kłócić z Augustinem. Stanowczo odmówił włożenia maseczki, zaczął także wykrzywiać groźby. Chwilę później dołączyło do niego trzech znajomych, którzy mieli ze sobą kije bejsbolowe.

Pobili mnie kijami baseballowymi i upadłem na ziemię. Bili mnie dalej, gdy leżałem i na kilka minut straciłem przytomność – powiedział Augustin.
bDnFPnQT
Zobacz także: Ożarów Mazowiecki. Pożar auta na węźle autostrady. W internecie pojawiło się nagranie strażaków z akcji

Nagranie z monitoringu zostało przekazane gazecie "Le Parisien", a następnie opublikowane w internecie. Na wideo widać, że Augustin był wielokrotnie uderzany, zanim upadł. Napastnicy nie przestali go bić, nawet gdy w leżał nieruchomo na podłodze. Po wszystkim grupka mężczyzn spokojnie opuściła pralnię.

Augustin odniósł spore obrażenia i został przewieziony na intensywną terapię do pobliskiego szpitala Simone-Veil. Tam zdiagnozowano u niego uraz głowy. Mężczyzna złożył już skargę na policji.

Czytaj także:

bDnFPnQZ
bDnFPnRu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(552)
kowalski
4 miesiące temu
Czy zdjęcie jest dlatego tak dokladnie zamazane by ukryć głęboką opaleniznę u napastników?!
sdrt
4 miesiące temu
czy to byli rodowici francuzi?
Marek
4 miesiące temu
Cud że go nie zabili. Oczywiście jak ich złapią to dostaną po 3 mies.odsiadki by nie wywołać głębokiej traumy wśród emigrantów 4 pokolenia
bDnFPnRv
Kat
4 miesiące temu
To nie wystarczy samo pobicie, to poszkodowany musi złożyć skargę?! Ciekawie jakiego koloru skóry byli ci sportowcy uprawiający bejsball?
🤔🤔🤔
4 miesiące temu
Kolor drogi ?
Najnowsze komentarze (552)
goryczka
4 miesiące temu
To jest ta unijna "praworządność"? To znaczy że Europa była, była, aż się zbyła!? Teraz Zachodnia Europa to Afroeurazja Centralna?
Darek
4 miesiące temu
Czy to byli afrykańczycy?
Darek
4 miesiące temu
Mają ubogacenie kulturowe. A nas pouczają. To kpina z Polski.
EcceHomo
4 miesiące temu
I TO JEST OBJAW COVID-19 bo "Augustin odniósł spore obrażenia" a wystarczyło by żeby nie był rasistą dzielącym ludzi na tych w maseczkach i bez!
ass33333
4 miesiące temu
a ci 4 to kolory ? na 100%
PL2020
4 miesiące temu
TOLERANCJA .....
Goldengecko
4 miesiące temu
W Polsce w Krakowie sprawdzili by najpierw czy pracownik nie był pijany bo jakby był to nie przyjeli by zgłoszenia o pobiciu
f4f
4 miesiące temu
Złożył skargę? Przecież to była próba zabójstwa! Powinna być ścigana z urzędu!
bDnFPnRn
jajco
4 miesiące temu
to jakieś stare analogowe kamery z biedronki były,nic nie widać ni to bieł ni to czarne jakieś ,może zielone nałomotało?? łufo???
lutnistas
4 miesiące temu
Jadę ostatnio pociągiem z Düsseldorfu do Kolonii. Nagle słyszę, że jakiś czarny zaczyna wyzywać konduktora od rasistów, faszystów i Bóg wie jeszcze czego tam. Drze się w niebogłosy, że rasista konduktor powinien sprawdzać bilety wszystkim, a nie tylko jemu itd. Ponieważ w wagonie było paru jego ziomków, więc nagle wszyscy zaczynają wyzywać tego konduktora od rasistów etc. Najlepsze jest to, że ten gostek co się najbardziej darł nie mial biletu...
witek22
4 miesiące temu
Dobre sobie..... "poprosił o założenie maseczki".....
witek22
4 miesiące temu
Tak powinny kończyć ci, którzy są wyjątkowo bezczelni....
Kara
4 miesiące temu
W pakiecie kary (poza ciężkim kryminałem i wysoką grzywną) powinno być odpowiednio intensywne obicie sprawców kijem bejsbolowym. Dlaczego tylko ofiara ma mieć traumatyczne wspomnienia z tym związane?????
mjr
4 miesiące temu
No cóż? Ja ich tam nie zapraszałem, Francja( j....a) - elegancja.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić