Wróć na
Aldona Brauła
|

Brutalny atak w Lidlu. Chciał tylko, żeby założyli maseczki

552
Podziel się

W pralni w Lidlu we Francji doszło do brutalnego pobicia. Mężczyzna został zaatakowany kijami baseballowymi przez czterech napastników po tym, jak poprosił ich o noszenie masek w miejscu publicznym.

Brutalny atak w Lidlu. Chciał tylko, żeby założyli maseczki
(YouTube)
bCYbXsad

Do zdarzenia doszło w Soisy-sous-Montmorency, na północ od Paryża we Francji. W pralni znajdującej się na terenie sklepu sieci Lidl 44-letni Augustin M. podszedł do młodego mężczyzny i poprosił go, aby założył maseczkę, która jest wymagana w miejscach publicznych. 

Mężczyzna zaczął się kłócić z Augustinem. Stanowczo odmówił włożenia maseczki, zaczął także wykrzywiać groźby. Chwilę później dołączyło do niego trzech znajomych, którzy mieli ze sobą kije bejsbolowe.

Pobili mnie kijami baseballowymi i upadłem na ziemię. Bili mnie dalej, gdy leżałem i na kilka minut straciłem przytomność – powiedział Augustin.
bCYbXsaf

Ożarów Mazowiecki. Pożar auta na węźle autostrady. W internecie pojawiło się nagranie strażaków z akcji

Nagranie z monitoringu zostało przekazane gazecie "Le Parisien", a następnie opublikowane w internecie. Na wideo widać, że Augustin był wielokrotnie uderzany, zanim upadł. Napastnicy nie przestali go bić, nawet gdy w leżał nieruchomo na podłodze. Po wszystkim grupka mężczyzn spokojnie opuściła pralnię.

Augustin odniósł spore obrażenia i został przewieziony na intensywną terapię do pobliskiego szpitala Simone-Veil. Tam zdiagnozowano u niego uraz głowy. Mężczyzna złożył już skargę na policji.

Czytaj także:

bCYbXsal
bCYbXsaG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(552)
kowalski
2 miesiące temu
Czy zdjęcie jest dlatego tak dokladnie zamazane by ukryć głęboką opaleniznę u napastników?!
sdrt
2 miesiące temu
czy to byli rodowici francuzi?
Marek
2 miesiące temu
Cud że go nie zabili. Oczywiście jak ich złapią to dostaną po 3 mies.odsiadki by nie wywołać głębokiej traumy wśród emigrantów 4 pokolenia
bCYbXsaH
Kat
2 miesiące temu
To nie wystarczy samo pobicie, to poszkodowany musi złożyć skargę?! Ciekawie jakiego koloru skóry byli ci sportowcy uprawiający bejsball?
🤔🤔🤔
2 miesiące temu
Kolor drogi ?
Najnowsze komentarze (552)
goryczka
miesiąc temu
To jest ta unijna "praworządność"? To znaczy że Europa była, była, aż się zbyła!? Teraz Zachodnia Europa to Afroeurazja Centralna?
Darek
miesiąc temu
Czy to byli afrykańczycy?
Darek
miesiąc temu
Mają ubogacenie kulturowe. A nas pouczają. To kpina z Polski.
EcceHomo
miesiąc temu
I TO JEST OBJAW COVID-19 bo "Augustin odniósł spore obrażenia" a wystarczyło by żeby nie był rasistą dzielącym ludzi na tych w maseczkach i bez!
ass33333
miesiąc temu
a ci 4 to kolory ? na 100%
PL2020
miesiąc temu
TOLERANCJA .....
Goldengecko
miesiąc temu
W Polsce w Krakowie sprawdzili by najpierw czy pracownik nie był pijany bo jakby był to nie przyjeli by zgłoszenia o pobiciu
f4f
miesiąc temu
Złożył skargę? Przecież to była próba zabójstwa! Powinna być ścigana z urzędu!
bCYbXsaz
jajco
miesiąc temu
to jakieś stare analogowe kamery z biedronki były,nic nie widać ni to bieł ni to czarne jakieś ,może zielone nałomotało?? łufo???
lutnistas
miesiąc temu
Jadę ostatnio pociągiem z Düsseldorfu do Kolonii. Nagle słyszę, że jakiś czarny zaczyna wyzywać konduktora od rasistów, faszystów i Bóg wie jeszcze czego tam. Drze się w niebogłosy, że rasista konduktor powinien sprawdzać bilety wszystkim, a nie tylko jemu itd. Ponieważ w wagonie było paru jego ziomków, więc nagle wszyscy zaczynają wyzywać tego konduktora od rasistów etc. Najlepsze jest to, że ten gostek co się najbardziej darł nie mial biletu...
witek22
2 miesiące temu
Dobre sobie..... "poprosił o założenie maseczki".....
witek22
2 miesiące temu
Tak powinny kończyć ci, którzy są wyjątkowo bezczelni....
Kara
2 miesiące temu
W pakiecie kary (poza ciężkim kryminałem i wysoką grzywną) powinno być odpowiednio intensywne obicie sprawców kijem bejsbolowym. Dlaczego tylko ofiara ma mieć traumatyczne wspomnienia z tym związane?????
mjr
2 miesiące temu
No cóż? Ja ich tam nie zapraszałem, Francja( j....a) - elegancja.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić