Fatalna pomyłka. Film ma 9 mln wyświetleń

43

Amerykanin chciał popływać w Oceanie Spokojnym z niegroźnym rekinem olbrzymim. Po wskoczeniu do wody zorientował się, że zaraz obok podpłynął najgroźniejszy żarłacz biały. Film na TikToku obejrzały miliony internautów.

Fatalna pomyłka. Film ma 9 mln wyświetleń
Mogło dojść do tragedii (TikTok, @rydersonthestorm)

Na TikToku pojawiło się niezwykłe nagranie. Kalifornijczyk pływał wraz ze znajomymi w łodzi po Oceanie Spokojnym. W pewnym momencie zauważył niegroźnego dla ludzi rekina olbrzymiego, który żywi się planktonem.

Mężczyzna wpadł na pomysł wskoczenia do wody i nagrania krótkiego wideo. Kiedy jednak znalazł się w oceanie, zorientował się, że niedaleko niego pływa bardzo niebezpieczny żarłacz biały, który planktonem bynajmniej się nie żywi.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Mężczyzna był przerażony spotkaniem drapieżnika. Od razu krzyknął do kolegi kręcącego film, że to był zły pomysł. Ten kazał mu wracać jak najszybciej na łódź. Kiedy mężczyzna dopływał, autor filmu zorientował się, jak duża jest skala zagrożenia. W wymianie zdań padło kilka niecenzuralnych słów, które obrazują emocje bohaterów.

Wideo przez 10 dni obejrzało na TikToku ponad 9 milionów osób. Żarłacz biały jest jednym z najgroźniejszych rekinów świata. Niekiedy nazywa się go rekinem ludojadem.

Zobacz także: Umyła owoce w zmywarce. Nagranie podzieliło internautów
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić