Angelika Karpińska| 

Chciał porwać dziecko. Szybka reakcja świadków

2

24-letni mężczyzna próbował porwać dziecko z restauracji w RPA. Dzięki szybkiej reakcji świadków dziewczynka nie została uprowadzona. Szokujące wideo trafiło do sieci.

Chciał porwać dziecko. Szybka reakcja świadków
24-latek chciał porwać dziecko (Twitter.com)

W mediach społecznościowych pojawiło się dramatyczne nagranie z ogródka pizzerii w miejscowości Floryda pod Johannesburgiem. Na filmie widać 24-letniego mężczyznę, który przeskakuje przez ogrodzenie i próbuje porwać siedzące przy jednym ze stolików dziecko.

Chciał uprowadzić dziecko. Dziewczynkę uratowali goście restauracji

Matka dziewczynki i jej koleżanka szybko łapią dziecko, gdy mężczyzna ciągnie je za szyję. Siedzący w pobliżu mężczyzna natychmiast biegnie z pomocą i powala napastnika na podłogę.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Świadek przytrzymuje porywacza, aż do przybycia ochrony i policji. 24-latek został aresztowany pod zarzutem usiłowania uprowadzenia dziecka.

W czwartek ok. godziny 17:00 kobieta była w pizzerii we Florydzie ze swoim czteroletnim dzieckiem, kiedy przyszedł nieznany mężczyzna i złapał dziecko za szyję, jakby chciał je zabrać. Matka i dziecko zaczęły krzyczeć i przy pomocy świadków zatrzymano podejrzanego - powiedział Kay Makhubela, rzecznik policji w Gauteng.

Zobacz także: Małpa i próba porwania dziecka. Zaskakujące nagranie

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić