Chciał uniknąć więzienia. Wybudował szałas w lesie

13

40-letni mężczyzna tak bardzo nie chciał iść do więzienia, że zbudował w lesie szałas. Tam mieszkał przez kilka tygodni, aby schować się przed policjantami. Nic z tego. W trakcie zatrzymania poszukiwany miał przy sobie narkotyki. Niebawem mężczyzna zamieni szałas na celę w zakładzie karnym.

Chciał uniknąć więzienia. Wybudował szałas w lesie
Nie do wiary. Chciał uniknąć więzienia. Wybudował szałas w lesie (Policja)

Policjanci z Ostrołęki otrzymali nakaz zatrzymania mężczyzny, który był poszukiwany przez sąd do odbycia kary. 40-latek był skazany na dwa lata więzienia.

Sprawdzenie adresu zamieszkania oraz miejsc, gdzie mógł on przebywać nie przyniosło oczekiwanego efektu, jednak policjanci dalej prowadzili działania. Upór mundurowych doprowadził ich do... lasu na terenie gm. Goworowo - podkreśla na stronie policji kom. Tomasz Żerański.

Mężczyzna mieszkał w szałasie od kilku tygodni. Nie spodziewał się, że może zostać tam znaleziony, dlatego był mocno zaskoczony, gdy zobaczył policjantów. W trakcie czynności policjanci znaleźli przy nim narkotyki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Prof. Rychard o narracji TVP: rzecz skandaliczna

Poszukiwany został doprowadzony do jednego z zakładów karnych, w którym spędzi dłużej niż najbliższe dwa lata, ponieważ będzie odpowiadał dodatkowo za posiadanie znalezionych przy nim w trakcie zatrzymania narkotyków.

Dużo pracy dla policji. Pijana wsiadła za kółko

Policjanci z Ostrołęki ósmego marca prowadzili działania prewencyjne promujące bezpieczeństwo wśród kobiet. Z okazji Dnia Kobiet mundurowi kontrolowanym paniom wręczali kwiaty oraz składali życzenia. Przedstawicielki płci pięknej w tym wyjątkowym dniu mogły liczyć na większą wyrozumiałość mundurowych.

Zanotowano także sytuację, podczas których policyjna kontrola nie mogła zakończyć się na pouczeniu. Jedną z takich sytuacji jest właśnie jazda pod wpływem alkoholu. 36 -latce zatrzymano prawo jazdy. Niebawem odpowie ona za swoje popełnione przestępstwo przed sądem.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić