aktualizacja 

72-letnia pani Ania napisała ogłoszenia. Dzwonią z całej Polski

201

Użytkownicy Facebooka i nie tylko postanowili pomóc pani Ani. 72-latka zamieściła ogłoszenie, które błyskawicznie obiega internet. Dzięki temu ma klientów z całej Polski!

72-letnia pani Ania napisała ogłoszenia. Dzwonią z całej Polski
To ogłoszenie jest hitem (Facebook)

Od kilku dni po sieci krąży wyjątkowe ogłoszenie. "Robę na drutach i sprzedaję swoje rękodzieła. Mam 72 lata. Czapki, rękawiczki, kapcie, opaski - różne rozmiary, p. Ania" - tak brzmi jego treść.

Są też numery do wyrwania. Ktoś wpadł jednak na taki pomysł, by nie tylko zapisać sobie numer pani Ani, ale wrzucić też ogłoszenie do sieci. Tak, by pomóc kobiecie w przedświątecznym okresie.

To rozwiązanie okazało się strzałem w dziesiątkę! Karteczka z ogłoszeniem błyskawicznie obiega Facebooka, a także różne media. To kapitalna reklama dla 72-latki.

Asortyment szybko się wyczerpał

Kobieta jest poruszona tak dużym odzewem. Z drugiej strony nie ukrywa, że ciągle dzwoniący telefon już ją trochę zmęczył.

Przez ostatnie dwa lata byłam poważnie chora, a ta cała sytuacja jest dla mnie bardzo stresowa. Czapki, szaliki i wszystko, co miałam, już sprzedałam. Bardzo proszę resztę zamówień złożyć po świętach - przyznała wrocławianka w rozmowie z tvp.info.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić